ne 26.7.2020
A-tým

Baníkovci se podrobili testům na covid19

Ještě před začátkem letní přípravy absolvoval celý tým Baníku další testy na koronavirus. Na rozdíl od testů, které během sezony organizovala LFA, se tentokrát jednalo čistě o aktivitu klubu, který i takzvané PCR vyšetření certifikované laboratoře objednal a financoval.

Hráčům i členům realizačního týmu byl odebrán stěr z nosní i ústní sliznice. Testy prováděla certifikovaná laboratoř Městské nemocnice Ostrava. „Dvakrát příjemné to nebylo, ale je dobře, že jsme to absolvovali,“ řekl brankář Jan Laštůvka, který šel na odběrovou proceduru hned mezi prvními.

Hned poté se někteří hráči šli individuálně proběhnout na hřiště, ale první oficiální společný trénink čeká mužstvo až v pondělí.

0
Samuel
Grygar
0
David
Látal
0
Viktor
Budinský
0
Matúš
Rusnák
0
Dennis
Owusu
0
David
Planka
0
Filip
Šancl
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Karel
Pojezný
0
Martin
Hrubý
0
Marek
Havran
0
Filip
Kubala
0
Michal
Frydrych
0
Pablo
Ortiz
0
Jiří
Boula
0
David
Buchta
0
Daniel
Holzer
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Jedlička
0
Abdallah
Gning
0
Jakub
Pira
0
Artur
Musák
0
Matěj
Chaluš
0
Michal
Kohút