út 30.8.2022
Aktuální zprávy

Baník100Fest s bezhotovostním placením od NFCtron

Stejně jako další festivaly přicházíme i my s novou technologií placení pro ještě lepší zážitek z naší akce. Pro placení na Baník100FEST 2022 budete potřebovat jen náramek s čipem a kreditem od NFCtron! Platby hotově ani kartou nebudou v areálu v průběhu festivalu možné.

Jak vše funguje? Kredit si můžete dobít už před akcí přes NFCtron Pass zdarma. Dobití kreditu se vypne se začátkem akce. Označené dobíjecí místo naleznete při vstupu do areálu. Pro ještě lepší přehled o vaší útratě pro vás NFCtron vyvinul mobilní aplikaci NFCtron pro Android nebo iOS. Po načtení čipu pomocí NFC technologie zde přehledně uvidíte celou vaši útratu i zůstatek. Můžete zde také hodnotit provedené nákupy, dostávat notifikace o jednotlivých objednávkách a po akci si zde pohodlně vrátíte zbylé finance na bankovní účet.

Pokud si dobijete náramek s čipem v místě akce, první dobití stojí 30 Kč. Každé další dobití je zdarma. Podívejte se na video, jak jednoduše placení čipem funguje, nebo si prostudujte návod:

Vyberte si ze dvou možností

1. Chci být ready před akcí - dobiju si kredit online

  • Dobijete si kredit online přes NFCtron Pass a získejte tak náramek s čipem zdarma.
  • Náramek s čipem obdržíte u vstupu oproti platné vstupence. Na označeném dobíjecím místě předložíte QR kód pro dobití, který najdete v NFCtron Pass nebo v aplikaci NFCtron a obsluha vám čip dobije.
  • Po celou dobu akce vidíte aktuální útratu ve svém telefonu v NFCtron Pass, kde máte také přístup ke všem dokladům. Útratu můžete sledovat i v aplikaci NFCtron.

2. Času dost - vše vyřešíme na místě 

  • Náramek s čipem obdržíte u vstupu. Na dobíjecím místě si jej dobijete hotově nebo kartou za poplatek 30 Kč při prvním dobití.
  • Dostanete informační papír s odkazem a QR kódem, který si pečlivě uschováte pro kontrolu zůstatku kreditu a vrácení zbývajícího kreditu.

Stáhněte si do vašeho telefonu aplikaci NFCtron, načtěte čip a sledujte útratu ještě pohodlněji! Díky aplikaci můžete navíc hodnotit objednávky pomocí hvězdiček s komentářem a po ukončení akce si zde můžete do 14 dnů nejjednodušeji zažádat o vrácení zbylého kreditu zpět na váš bankovní účet.

Aplikace je dostupná v App Store i Google Play. Pro plnou funkčnost aplikace je nutná NFC technologie ve vašem telefonu.

Odkaz pro stažení: https://lnk.bio/nfctron

Nestačil vám kredit? 

Kredit si můžete dobít kdykoli během akce na označeném dobíjecím místě NFCtron hotově nebo kartou. 

Zbývá vám kredit?

Vrácení zůstatku kreditu je zdarma a bez omezení na účty vedené v CZK i v EUR. Stačí si o něj pár kliky zažádat přes vaši online účtenku z místa akce, přes NFCtron Pass nebo pomoci mobilní aplikace NFCtron. Peníze vracíme na bankovní účet do 14 dnů od konce akce. Peníze v hotovosti v místě akce nevracíme. 

Možnosti vrácení kreditu i s videonávodem naleznete zde: https://support.nfctron.com/cs/clanek/jak-si-vratit-zbyvajici-kredit

20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
17
Michal
Frydrych
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
24
Jan
Juroška
33
Eldar
Šehić
1
Martin
Hrubý
21
Jiří
Klíma
14
Petr
Jaroň
99
Ladislav
Almási
13
Daniel
Smékal
26
Muhamed
Tijani
19
David
Lischka
23
Jaroslav
Svozil
29
Ladislav
Takács
3
Muhammed
Sanneh
22
Filip
Kaloč
10
Matěj
Šín
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
18
Robert
Mišković
30
Jiří
Letáček
96
Eneo
Bitri
25
Jiří
Fleišman