út 14.7.2020
A-tým

Baník znovu začne příští víkend

Nejprve zátěžové testy, pak úvodní trénink. Pro Baník by měla příprava na nadcházející sezonu odstartovat o příštím víkendu 25. a 26. července.

Itinerář letošní přípravy se rodí vzhledem k všeobecně známé situaci s pandemii koronaviru ve výrazně větších těžkostech. Pokud by měl platit start nové ligové sezony o víkendu 22. srpna, což je však zatím pouze návrh, který nebyl oficiálně schválen, začnou baníkovci trénovat opět o příštím víkendu po sedmnáctidenním volnu. Soutěžní ročník ale stále není dohrán a uzavřen…

„Pracujeme prozatím s variantou, že liga začne 22. srpna,“ vysvětlil manažer A-týmu Roman Fiala. „Jednání o přípravných zápasech a soupeřích jsou letos opravdu o dost složitější. Ačkoliv předběžný plán samozřejmě máme, potvrzené v tuto chvíli jsou pouze první dvě utkání na Slovensku,“ dodal.

Baník první duel odehraje v Nitře v pátek 31. července od 19:00, hned v sobotu dopoledne od 10:00 nastoupí ve Zlatých Moravcích proti domácímu ViONu, který zápas bere jako generálku.

0
David
Buchta
0
Filip
Kubala
0
Artur
Musák
0
Jakub
Pira
0
Filip
Šancl
0
Martin
Jedlička
0
Samuel
Grygar
0
Michal
Kohút
0
Jiří
Boula
0
Abdallah
Gning
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Daniel
Holzer
0
Matúš
Rusnák
0
Martin
Hrubý
0
Karel
Pojezný
0
Dennis
Owusu
0
Pablo
Ortiz
0
Viktor
Budinský
0
David
Látal
0
Marek
Havran
0
David
Planka
0
Michal
Frydrych
0
Václav
Jurečka
0
Matěj
Chaluš