út 15.6.2021
Aktuální zprávy

Baník zahajuje prodej permanentek

Baník zahajuje prodej permanentních vstupenek na sezonu 2021/2022. Jejich cena se pohybuje od 2100 Kč do 2500 Kč (Tribuna D 2100, Tribuna B 2300, Tribuna A 2500). Stávající držitelé permanentek si novou permici mohou pořídit za symbolických 1922 Kč.

V rámci kompenzace za uplynulou sezonu, v níž permanentkáři neměli možnost řadu domácích utkání navštívit, si mohou držitelé permic z minulé sezony navíc za symbolických 1922 korun koupit permanentku i pro svou blízkou či známou osobu, která v minulé sezoně vlastníkem permanentní vstupenky nebyla. 

Permice na novou sezonu si zájemci mohou koupit zde: https://bit.ly/3iGifdG, nebo osobně ve fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina. Tam je také možno si vyzvednout permanentky zakoupené online.

Cena zvýhodněných permanentek (dětská, senior, ZTP, ZTP/P), zůstává stejná jako v minulé sezoně, tedy 500 korun.

„Chci poděkovat všem fanouškům, kteří si koupili permanentku na sezonu 2020/21. Činili tak s vědomím, že sezona bude velmi nejistá a že se na řadu utkání vůbec nemusí dostat, což se bohužel také naplnilo. Jsme si velmi dobře vědomi, že si permanentku kupovali především jako výraz podpory klubu,“ uvedl Michal Bělák, výkonný ředitel Baníku Ostrava.

Klub permanentkářům z minulé sezony nabízí možnost nákup dvou permic za symbolických 1922 korun, tak aby tu druhou mohli nabídnout komukoliv ze svých blízkých. A není to jediný bonus, který nová permanentka svému držiteli nabízí. Její majitelé dostanou navíc zdarma vstupenku na první domácí utkání s maximální povolenou kapacitou, nebude-li se jednat o soupeře 1. kategorie (Slavia, Sparta). Pakliže prvním domácím utkáním s maximální povolenou kapacitou bude duel s některým z pražských „S“, přesouvá se tento kompenzační bonus na následující domácí duel.

Do 9. července bude klub rezervovat místa stávajícím permanentkářům. Permici na ostatní místa je možno zakoupit bezodkladně.

V sezoně 2021/22 budou zahájeny oslavy 100. výročí založení Baníku Ostrava, jejichž program bude zveřejněn v průběhu podzimní části sezony. Pro držitele permanentek jsou připraveny výhody v podobě zvýhodněných cen vstupenek na vybrané eventy, přednostního nákupu vstupenek na jednotlivé události spojené s oslavami, či přednostního nákupu vybraného „merche“ spojeného s jubilejním rokem baníkovské existence.

Majitelé permanentek na sezonu 2021/22 budou mít znovu možnost nakupovat ve fanshopu Baníku se slevou. V nové sezoně oproti loňské o pět procent vyšší, tedy patnáctiprocentní. Specielně pro permanentkáře budou znovu připravené některé soutěže o ceny. Permanentkáři budou více zapojeni do dění v klubu, jenž připravuje nové formáty určené právě výhradně permanentkářům. Součástí některých z nich by mělo být například setkání s hráčem A-týmu Baníku.

Permanentkáři budou mít znovu možnost přednostního nákupu vstupenek na domácí i venkovní utkání, v případě omezení bude vstup na zápas umožněn znovu právě jim. Prostřednictvím emailingu budou i v příští sezoně přednostně informováni o důležitých novinkách. Budou mít zdarma k dispozici magazín BANÍK v elektronické podobě a k tomu později také přístup do archivu elektronických magazínů Baník na stránkách společnosti Ticketlive.

Speciální výhody čekají i na držitele dětských permanentek. Budou se moci zapojit do soutěží o vyvádění hráčů před začátkem utkání, dostanou šanci zahrát si o možnost pozdravit se s hráči před utkáním či navštívit a prohlédnout si areál městského stadionu, či tréninkového centra na Bazalech.

20
Jakub
Pokorný
12
Radovan
Murin
30
Viktor
Budinský
6
Daniel
Tetour
16
Jan
Laštůvka
5
Adam
Jánoš
7
Ondřej
Chvěja
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
77
Gigli
Ndefe
11
Nemanja
Kuzmanović
17
Muhammed
Sanneh
24
Jan
Juroška
18
Tomáš
Zajíc
9
David
Buchta
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
33
Ondřej
Kukučka
23
Jaroslav
Svozil