FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník zahájil prodej jarních permanentek a voucherů

02.12.2019 | Redakce

Baník Ostrava zahájil prodej jarních permanentek. Klub zároveň spustil prodej takzvaných vstupenkových voucherů v hodnotě 300, 500 a 1000 korun, které je možno proměnit za vstupenku na jednotlivé zápasy i za jarní permanentku na sezonu 2019/20.

Pro fanouška Baníku Ostrava ideální vánoční dárek. Ať už vstupenkový voucher, nebo jarní permanentka samotná. Stačí navštívit některý z baníkovských fanshopů (na městském stadionu, nebo v OC Forum Nová Karolina) a permanentku na jarní zápasy Baníku si koupit. Nebo otevřít webové stránky ticketlive.cz, a tam zakoupit permanentku nebo vstupenkový voucher.

„S prodejem jsme oficiálně začali 1. prosince. Vstupenkové vouchery je možné proměnit za jednotlivé vstupenky na utkání až do vyčerpání celkové hodnoty voucheru. Při nákupu za cenu, která převyšuje hodnotu voucheru, lze doplatit částku hotově či kartou. Je samozřejmě možné využít jej i při nákupu jarní permanentky,“ uvedl Marek Lorenc, tiskový mluvčí Baníku Ostrava.

Jarní permanentky skýtají všechny bonusy, které nabízí permanentka celosezonní. Především majiteli podrží místo do sezony 2020/21 a upřednostní jej při nákupu vstupenek na venkovní utkání. Nabudou platnosti s prvním jarním domácím utkáním, platí i na zápasy nadstavbové části a samozřejmě budou případně platné i pro domácí duel MOL Cupu.

Jarní permanentka je k mání za 1290 korun do sektoru A, 990 korun do sektoru B, 890 korun do sektorů C a D. Dětská permanentka je k dostání za 190 korun. Veškeré další informace o cenách a slevách naleznete zde:

https://fcb.cz/zobraz.asp?t=vstupenky-ceny

Twitter
MW Dias
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA
×
Odehráno v 17:00 | A-tým
Admira Wacker
FC Baník Ostrava