po 27.7.2020
A-tým

Baník zahájil přípravu

Baníkovci dnes zahájili letní přípravu. Tým pod vedením trenéra Luboše Kozla absolvoval první tréninkovou jednotku na Bazalech, kde se bude připravovat i v dalších dnech.

Aktuální kádr čítá 28 hráčů. Jsou v něm obě nové posily ze Slovácka: Tomáš Zajíc a Jan Juroška, a pak hráči, kteří se do Ostravy vracejí z hostování – Denis Granečný (České Budějovice), Ondřej Chvěja (Vítkovice), Oleksander Azackij (Zlín) a Muhamed Tijani (Karviná), jenž by se ale měl k celku připojit později v průběhu týdne. Kádr navíc rozšířil i čtvrtý gólman Radovan Murin z béčka.

Na soupisce už naopak nejsou Milan Baroš, který ukončil kariéru, Václav Procházka, jemuž skončila smlouva, a Robert Hrubý odešel na hostování do Jablonce.

První přátelská utkání čekají baníkovce na Slovensku. V pátek od 19:00 se představí v Nitře, v sobotu od 10:00 ve Zlatých Moravcích.


AKTUÁLNÍ KÁDR

Brankáři: Jan Laštůvka, Viktor Budinský, Lumír Číž, Radovan Murin

Obránci: Martin Fillo, Jan Juroška, Jiří Fleišman, Jakub Pokorný, Oleksander Azackij, Patrizio Stronati, Denis Granečný, Jaroslav Svozil

Záložníci: David Buchta, Dyjan Carlos de Azevedo, Jakub Drozd, Daniel Holzer, Adam Jánoš, Ondřej Chvěja, Milan Jirásek, Filip Kaloč, Milan Lalkovič, Roman Potočný, Rudolf Reiter

Útočníci: Nemanja Kuzmanovič, Tomáš Smola, Ondřej Šašinka, Tomáš Zajíc, Muhamed Tijani

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Jakub
Pokorný
0
Jaroslav
Svozil
0
Jan
Juroška
0
Ondřej
Kukučka
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Radovan
Murin
0
Patrizio
Stronati
0
Ondřej
Šašinka
0
Jan
Laštůvka
0
Viktor
Budinský
0
Daniel
Holzer
0
Daniel
Tetour
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Jakub
Drozd
0
Adam
Jánoš
0
Gigli
Ndefe
0
Jiří
Fleišman
0
David
Buchta
0
Tomáš
Zajíc
0
Filip
Kaloč
0
Muhammed
Sanneh