po 2.1.2023
A-tým

Baník zahájil přípravu

Baníkovci v pondělí na Bazalech zahájili společnou zimní přípravu. Trenér Pavel Hapal má pro úvod k dispozici 29 hráčů.

V týmu prozatím co do jmen nenastaly žádné změny. Vyjma Ladislava Takácse, který se zotavuje z operace kolena a celou jarní část nebude k dispozici, se mužstvo sešlo ve stejném složení jako na konci podzimu. Tedy i s oběma hostujícími hráči Caduem a Srdjanem Plavšićem, který se však připojí později. A navíc už i se stoperem Jaroslavem Svozilem, který se po dlouhých osmi měsících úspěšně zotavil po operaci křížového vazu, a také uzdraveným Matějem Šínem.

"Nechceme dělat nějaké velké změny, v kádru je velký potenciál a síla. Pracujeme na doplnění kádru o defenzivního hráče, v defenzívě jsměli trochu problémy," řekl trenér Pavel Hapal.

Baník absolvuje první týden přípravy na Bazalech, příští úterý hraje přípravu ve Skalici a hned ve středu odletí na soustředění do Turecka.


Aktuální kádr Baníku:

Brankáři: Jan Laštůvka, Martin Hrubý, Jiří Letáček, Radovan Murin

Obránci: Jan Juroška, Gigli Ndefe, Muhammed Sanneh, Michal Frydrych, Jaroslav Svozil, Zdeněk Říha, Patrik Měkota, David Lischka, Karel Pojezný, Jiří Fleišman, Eldar Šehič

Záložníci: David Buchta, Petr Jaroň, Cadu, Filip Kaloč, Jiří Boula, Nemanja Kuzmanović, Robert Miškovič, Daniel Tetour, Matěj Šín, Srdjan Plavšić

Útočníci: Ladislav Almási, Jiří Klíma, Daniel Smékal, Muhamed Tijani

Fotogalerie

5
Jiří
Boula
21
Jiří
Klíma
15
Patrick
Kpozo
17
Michal
Frydrych
7
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
19
David
Lischka
13
Samuel
Grygar
12
Tomáš
Rigo
95
Daniel
Holzer
11
Eldar
Šehić
20
Abdullahi
Tanko
24
Jan
Juroška
32
Paixao da Silva
Ewerton
9
David
Buchta
35
Jakub
Markovič
10
Matěj
Šín