po 6.1.2020
A-tým

Baník začal s třiadvacítkou hráčů

Třiadvacet hráčů dnes pod dohledem Luboše Kozla a jeho asistentů zahájilo na umělé trávě na Bazalech zimní přípravu. K avizovaným absencím Milana Baroše, Dame Diopa a Dyjana Carlose de Azeveda na poslední chvíli přibyl i nemocný Rudolf Reiter.

Hráči se v šatně scházeli už dlouho před oficiálním startem naplánovaným na 13:00. Dvacet minut po jedné hodině před ně předstoupil nový trenérský tým a po krátkém seznámení už hráči vyběhli na hřiště. I s mladou krví: Jakubem Drozdem, Jakubem Tamajkou, Timofejem Barkovem a Davidem Buchtou. Pouze Ondřej Šašinka ještě po zranění trénoval v posilovně.

“Začínáme s kádrem, který tu byl na podzim, s tím, že chybí Pazdera, kterému skončila smlouva, a vrátil se nám z hostování Šašinka. Máme tady i čtyři mladé kluky. Neříkám, že tu budou nastálo, ale máme v plánu to trochu otevřít mladým hráčům z akademie, aby přičichli k tréninkovému procesu. Bavili jsme se i o nějakých posilách, ale více bych k tomu zatím neříkal,” uvedl Luboš Kozel.

Baník na Bazalech absolvuje celý aktuální týden, který vyvrcholí pátečním utkáním s Prostějovem a sobotním zápasem v Zabrze.

0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
David
Látal
0
Michal
Frydrych
0
Jakub
Pira
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Kubala
0
Jiří
Boula
0
Filip
Šancl
0
David
Planka
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Jedlička
0
David
Buchta
0
Matúš
Rusnák
0
Karel
Pojezný
0
Abdallah
Gning
0
Pablo
Ortiz
0
Viktor
Budinský
0
Martin
Hrubý
0
Václav
Jurečka
0
Artur
Musák
0
Dennis
Owusu
0
Daniel
Holzer
0
Michal
Kohút