po 6.1.2020
A-tým

Baník začal s třiadvacítkou hráčů

Třiadvacet hráčů dnes pod dohledem Luboše Kozla a jeho asistentů zahájilo na umělé trávě na Bazalech zimní přípravu. K avizovaným absencím Milana Baroše, Dame Diopa a Dyjana Carlose de Azeveda na poslední chvíli přibyl i nemocný Rudolf Reiter.

Hráči se v šatně scházeli už dlouho před oficiálním startem naplánovaným na 13:00. Dvacet minut po jedné hodině před ně předstoupil nový trenérský tým a po krátkém seznámení už hráči vyběhli na hřiště. I s mladou krví: Jakubem Drozdem, Jakubem Tamajkou, Timofejem Barkovem a Davidem Buchtou. Pouze Ondřej Šašinka ještě po zranění trénoval v posilovně.

“Začínáme s kádrem, který tu byl na podzim, s tím, že chybí Pazdera, kterému skončila smlouva, a vrátil se nám z hostování Šašinka. Máme tady i čtyři mladé kluky. Neříkám, že tu budou nastálo, ale máme v plánu to trochu otevřít mladým hráčům z akademie, aby přičichli k tréninkovému procesu. Bavili jsme se i o nějakých posilách, ale více bych k tomu zatím neříkal,” uvedl Luboš Kozel.

Baník na Bazalech absolvuje celý aktuální týden, který vyvrcholí pátečním utkáním s Prostějovem a sobotním zápasem v Zabrze.

0
Paixao da Silva
Ewerton
21
Jiří
Klíma
29
Ladislav
Takács
17
Michal
Frydrych
20
Abdullahi
Tanko
19
David
Lischka
12
Tomáš
Rigo
13
Samuel
Grygar
26
Filip
Blažek
9
David
Buchta
28
Filip
Kubala
15
Patrick
Kpozo
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula
7
Karel
Pojezný
10
Matěj
Šín
77
Gigli
Ndefe
30
Jiří
Letáček
11
Eldar
Šehić
35
Jakub
Markovič
4
Robert
Mišković