po 9.1.2017
A-tým

Baník vyrazil na kondiční soustředění

Příštích deset dnů stráví v Kroměříži. Baník v pondělí vyrazil na soustředění na Hanou, jehož hlavní náplní bude práce na fyzickém fondu. Náročnou kondiční průpravu pod koučem Vlastimilem Petrželou podstoupí kádr šestadvaceti hráčů.

Hráči si na Moravě míče příliš neužijí. „Budeme makat především na kondičce. V plánu máme třífázové tréninky. Dopoledne na hřišti, odpoledne na tartanu a pak ještě v posilovně, kterou budeme doplňovat třeba spinningem nebo tělocvičnou a dalšími podobnými aktivitami,“ řekl Vlastimil Petržela.

Mužstvo v pondělí odjelo do Kroměříže už ve stabilizovaném složení, ve kterém zahájilo i zimní přípravu. Až na místě se k němu připojí Ondřej Šašinka cestou z galavečera vyhlašování talentů v Praze. Dva hráče momentálně vyřadily z plné přípravy zdravotní problémy – Josef Celba se zotavuje z chřipky a za týmem se vydá v úterý, Tomáš Hučko léčí drobné zranění a nemůže trénovat naplno.

„Já jsem velice rád, že tentokrát máme celé mužstvo pohromadě od zahájení přípravy. To je proti létu obrovský rozdíl. Tam jsme to mužstvo celou přípravu skládali, hráči stále přicházeli a já jsem to pak viděl na jejich rozdílné fyzické připravenosti. Teď jsme všichni na jedné startovní čáře a to je jedině ku prospěchu věci,“ řekl Vlastimil Petržela.

                                        Kádr pro soustředění v Kroměříži

Brankáři: Petr Vašek, František Chmiel, Martin Šustr

Obránci: Martin Sus, Josef Celba, Tomáš Zápotočný, Jakub Pokorný, Arťom Meščaninov, Tomáš Hučko, Denis Granečný

Záložníci: Marek Hlinka, Robert Hrubý, Dan Ožvolda, Ondřej Chvěja, Štefan Pekár, Tomáš Mičola, Dyjan Carlos De Azevedo, Karol Mondek, Bronislav Stáňa, Matěj Helešic, Tomáš Freit, Dominik Smékal, Petr Nerad

Útočníci: Ľubomír Urgela, Ondřej Šašinka, Alexander Jakubov

4
Yira
Sor
30
Viktor
Budinský
7
Ondřej
Chvěja
32
Lukáš
Budínský
8
Jaroslav
Harušťák
21
Jiří
Klíma
19
David
Lischka
16
Jan
Laštůvka
12
Radovan
Murin
23
Jaroslav
Svozil
77
Gigli
Ndefe
17
Muhammed
Sanneh
20
Jakub
Pokorný
11
Nemanja
Kuzmanović
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
13
Roman
Potočný
9
David
Buchta
5
Adam
Jánoš
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
33
Ondřej
Kukučka
66
Denis
Granečný
99
Ladislav
Almási
24
Jan
Juroška