st 21.10.2020
A-tým

Baník ve středu trénoval na Bazalech

Přestože datum restartu FORTUNA:LIGY prozatím neexistuje, Baník jede v ostrém tréninkovém módu. Poté, co se mohl vrátit ke společné přípravě, v úterý i ve středu absolvoval dvoufázové tréninky.

Zatímco v úterý Luboš Kozel se svými svěřenci využil tréninkové centrum Vista, dnes tým trénoval na Bazalech. Mužstvo samozřejmě není v úplném počtu a chybí v něm osoby, které jsou v karanténě kvůli pozitivním testům na covid-19.

0
Abdallah
Gning
0
Václav
Jurečka
0
Filip
Šancl
0
Jakub
Pira
0
Matúš
Rusnák
0
Viktor
Budinský
0
Marek
Havran
0
David
Planka
0
Samuel
Grygar
0
Michal
Kohút
0
David
Buchta
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Karel
Pojezný
0
David
Látal
0
Pablo
Ortiz
0
Jiří
Boula
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Dennis
Owusu
0
Martin
Jedlička
0
Matěj
Chaluš
0
Daniel
Holzer
0
Michal
Frydrych
0
Artur
Musák