út 21.4.2020
A-tým

Baník ve skupinkách obnovil společnou přípravu

Stereotypní individuální režim je minulostí. Alespoň prozatím. Hráči Baníku se v úterý za zpřísněných opatření dle vládního nařízení sešli znovu ke společné přípravě, která probíhala ve skupinkách.

Změření teploty, desinfekce rukou, dostatečné odstupy mezi hráči a na hřišti maximálně osm hráčů, kteří už na stadion přijíždějí v tréninkovém oblečení a nevyužívají vnitřní prostory. Dnešní trénink Baníku se asi v ničem nijak významně nelišil od ostatních prvoligových celků.

„Zatím to ještě není samozřejmě ten klasický trénink včetně soubojů, ale je to už příjemná změna oproti tomu dlouhému individuálnímu programu. Teď už si můžete nahrát, vystřelit na bránu, není to pořád jenom o běhání někde po lese. To už bylo fakt únavné,“ vystihl asi za většinu hráčů Milan Lalkovič, jenž přišel na trávník ve druhé skupince třeba i s Adamem Jánošem, který už po zranění také trénuje bez omezení.

Baník úvodní trénink absolvoval na skvěle připraveném pažitu v Radvanicích. "Taky už jsem rád, že můžeme trénovat alespoň takhle. Teď ještě vědět, kdy se přesně začne, ať tu formu může člověk nějakým způsobem časovat. Ale je to už lepší než trénovat sólově," doplnil Jan Laštůvka.

0
Jiří
Boula
0
Michal
Kohút
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Frydrych
0
David
Planka
0
Filip
Šancl
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Matěj
Chaluš
0
Martin
Hrubý
0
Pablo
Ortiz
0
Jakub
Pira
0
Matúš
Rusnák
0
Viktor
Budinský
0
Dennis
Owusu
0
Marek
Havran
0
Václav
Jurečka
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
Artur
Musák
0
Abdallah
Gning
0
Daniel
Holzer
0
David
Látal
0
Filip
Kubala
0
Samuel
Grygar