ne 5.1.2020
A-tým

Baník v pondělí startuje, v kádru je 28 hráčů

Osmadvacet hráčů čítá kádr, s nímž Baník vstoupí do úvodní části zimní přípravy. Mužstvo se pod vedením nového trenéra Luboše Kozla poprvé sejde v pondělí už znovu na Bazalech, kam se vrací po rekonstrukci stadionu kompletní zázemí Baníku včetně áčka.

Nový trenérský triumvirát Luboš Kozel, Ivan Kopecký, Radek Slončík zahrnul do prvního bloku přípravy také Ondřeje Šašinku, který se vrací z hostování na Slovácku. První dny ho ovšem čeká individuální režim a rekonvalescence po zranění ze závěru podzimní sezony.

Do áčka byli přeřazeni z dorostu tři mládežničtí reprezentanti Jakub Tamajka, Jakub Drozd a Timofej Barkov, šanci dostane také nejlepší střelec třetiligového béčka David Buchta.

Na pondělní sraz se tým však v kompletní sestavě ještě nesjede; Milan Baroš dorazí do Ostravy v úterý, Dyjan Carlos de Azevedo a Dame Diop se pak se svolením klubu po vánočním volnu připojí k mužstvu až 10. ledna.


Kádr pro začátek přípravy:

Brankáři: Jan Laštůvka, Viktor Budinský, Lumír Číž

Obránci: Martin Fillo, Josef Celba, Jiří Fleišman, Denis Granečný, Jakub Pokorný, Václav Procházka, Patrizio Stronati, Martin Šindelář, Jakub Tamajka

Záložníci: Dyjan Carlos de Azevedo, Daniel Holzer, Robert Hrubý, Adam Jánoš, Milan Jirásek, Filip Kaloč, Milan Lalkovič, Rudolf Reiter, Jakub Drozd

Útočníci: Milan Baroš, Dame Diop, Tomáš Smola, Nemanja Kuzmanovič, Ondřej Šašinka, David Buchta, Timofej Barkov

Zápasy

26.
sobota
června
10:00
Kroměříž VS Ostrava
Přátelská utkání
3.
sobota
července
10:00
Ostrava VS Třinec
Přátelská utkání

Další články

0
Tomáš
Zajíc
0
Radovan
Murin
0
Jan
Juroška
0
Nemanja
Kuzmanović
0
Jakub
Pokorný
0
Daniel
Tetour
0
Adam
Jánoš
0
Jaroslav
Svozil
0
Viktor
Budinský
0
Dyjan Carlos
De Azevedo
0
Ondřej
Kukučka
0
Gigli
Ndefe
0
Jiří
Fleišman
0
Jakub
Drozd
0
Daniel
Holzer
0
Patrizio
Stronati
0
Muhammed
Sanneh
0
David
Buchta
0
Ondřej
Šašinka
0
Filip
Kaloč
0
Jan
Laštůvka