po 8.10.2018
A-tým

Baník v pauze prověří druholigové Znojmo

Baník ani v reprezentační přestávce nevypadne ze zápasového rytmu. Svěřenci Bohumila Páníka sehrají v pátek přípravné utkání s druholigovým Znojmem. Duel se bude hrát na hlavním hřišti na Městském stadionu v pátek od 11 hodin.

Nejvyšší soutěž má o nadcházejícím víkendu volno, baníkovci si přesto tréninkovou náplň zpestří zápasem. Jelikož se nehraje ani druhá liga, vedení klubu se dohodlo na přípravném utkáním s týmem 1. SC Znojmo FK. Výkop zápasu byl po dohodě obou stran stanoven na 11:00. 

"Jsme rádi, že se udržíme v tom standardním zápasovém rytmu. Znojmo je soupeř, který má svou kvalitu," poznamenal trenér Bohumil Páník.

Držitelé permanentních vstupenek budou mít vstup zdarma, jinak bude lístek k zakoupení v pokladně před utkáním za 30 korun. Brány stadionu se otevřou hodinu před utkáním a zpřístupněna bude pouze hlavní tribuna.

0
Matěj
Chaluš
0
Abdallah
Gning
0
David
Planka
0
Michal
Frydrych
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Kohút
0
Václav
Jurečka
0
Jiří
Boula
0
David
Látal
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
Filip
Kubala
0
Martin
Hrubý
0
Karel
Pojezný
0
Artur
Musák
0
David
Buchta
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Šancl
0
Viktor
Budinský
0
Matúš
Rusnák
0
Daniel
Holzer