út 18.3.2025
A-tým

Baník v pauze dobíjí baterky

Baník stráví březnovou reprezentační pauzu bez tří hráčů. Nominace se z hráčů áčka tentokrát dotkly záložníků Matěje Šína, Jiřího Bouly a Tomáše Riga.

Mužstvo tak nový týden na Bazalech odstartovalo bez této trojice. Volný víkend bez zápasu může využít k doléčení drobnějších šrámů či nemocí a další rekonvalescenci zraněných Ewertona a Davida Lischky.

„Jsme rádi, že nám vyšel start do jara a upevnili jsme si postavení v první čtyřce, ale vůbec to neznamená, že bychom teď snad něco vypustili nebo měli polevit. Tři kluci jsou na repre, což je velká čest pro celý klub. Máme v plánu v pauze dobře zregenerovat, dobře potrénovat. Pak to začneme chystat na Pardubice,“ řekl trenér Pavel Hapal.

Žádný přípravný zápas áčko nehraje.

21
Michal
Kohút
24
Martin
Hrubý
25
Dennis
Owusu
10
Srdjan
Plavšić
9
David
Buchta
11
David
Látal
28
Filip
Kubala
99
Vlasiy
Sinyavskiy
1
Viktor
Budinský
66
Matúš
Rusnák
2
Marek
Havran
17
Michal
Frydrych
77
Ladislav
Almási
80
Ondřej
Kričfaluši
29
Jakub
Pira
19
Filip
Šancl
12
Abdallah
Gning
23
Martin
Jedlička
5
Jiří
Boula
95
Daniel
Holzer
18
David
Planka
15
Václav
Jurečka
55
Artur
Musák
20
Pablo
Ortiz
37
Matěj
Chaluš
26
Lauri
Laine
3
Hamidou
Kante
6
Karel
Pojezný