út 11.6.2019
A-tým

Baník v Rakousku vyzve i NK Osijek

Trojlístek soupeřů pro soustředění v Rakousku je kompletní. Baník v rámci svého kempu ve štýrském Wenigzellu sehraje přátelské utkání také s třetím celkem chorvatské ligy NK Osijek. Dějiště i přesný čas utkání budou upřesněny, hrát se však bude v úterý 2. července.

Osijek si z třetího místa chorvatské ligy proklestil také cestu do Evropské ligy, v národním poháru došel až do semifinále, kde vypadl s Dinamem Záhřeb. Baníkovce tak čeká další užitečná konfontace, která by měl stav a formu mužstva necelé dva týdny před začátkem ligy důkladně prověřit.

Prvním sokem Baníku v Rakousku bude maďarský MOL Vidi, posledním Austria Vídeň.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
David
Látal
0
Pablo
Ortiz
0
Abdallah
Gning
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Kohút
0
Matúš
Rusnák
0
David
Planka
0
Marek
Havran
0
Jakub
Pira
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Kubala
0
David
Buchta
0
Martin
Jedlička
0
Martin
Hrubý
0
Karel
Pojezný
0
Filip
Šancl
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Jiří
Boula
0
Václav
Jurečka
0
Artur
Musák
0
Samuel
Grygar
0
Daniel
Holzer
0
Matěj
Chaluš