ne 4.2.2018
A-tým

Baník uzavřel první týden v Turecku

Baník v neděli končí první týden herního soustředění v Turecku. Před závěrečným úterním duelem s ukrajinským Olimpikem Doněck ho čekají ještě tři tréninkové fáze, ve kterých trenér Radim Kučera bude brousit herní projev svého mužstva.

„Tréninky už jsou koncipovány tak, aby si hráči na sebe navzájem zvykali a vytvářely se nějaké automatismy, i když tady je jasné, že tohle je dlouhodobější proces, který ze dne na den nejde stihnout. Ale snažíme se vylepšovat celkovou součinnost mužstva tak, ať jsme na úvod jara připraveni,“ řekl Radim Kučera.

Více ve videu na Baník TV.

0
Jakub
Pira
0
Václav
Jurečka
0
Samuel
Grygar
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Šancl
0
Viktor
Budinský
0
Michal
Kohút
0
Filip
Kubala
0
David
Planka
0
Matúš
Rusnák
0
Abdallah
Gning
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Martin
Jedlička
0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Pablo
Ortiz
0
Martin
Hrubý
0
Matěj
Chaluš
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Frydrych
0
David
Látal
0
Daniel
Holzer
0
Artur
Musák
0
Jiří
Boula