ne 4.2.2018
A-tým

Baník uzavřel první týden v Turecku

Baník v neděli končí první týden herního soustředění v Turecku. Před závěrečným úterním duelem s ukrajinským Olimpikem Doněck ho čekají ještě tři tréninkové fáze, ve kterých trenér Radim Kučera bude brousit herní projev svého mužstva.

„Tréninky už jsou koncipovány tak, aby si hráči na sebe navzájem zvykali a vytvářely se nějaké automatismy, i když tady je jasné, že tohle je dlouhodobější proces, který ze dne na den nejde stihnout. Ale snažíme se vylepšovat celkovou součinnost mužstva tak, ať jsme na úvod jara připraveni,“ řekl Radim Kučera.

Více ve videu na Baník TV.

0
Matěj
Chaluš
0
David
Planka
0
Viktor
Budinský
0
Karel
Pojezný
0
Jakub
Pira
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Kohút
0
Abdallah
Gning
0
David
Buchta
0
Daniel
Holzer
0
Filip
Kubala
0
Matúš
Rusnák
0
Václav
Jurečka
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Frydrych
0
Pablo
Ortiz
0
Marek
Havran
0
David
Látal
0
Samuel
Grygar
0
Martin
Hrubý
0
Jiří
Boula
0
Artur
Musák
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Šancl