pá 7.7.2017
A-tým

Baník uzavře soustředění duelem s Trnavou

Přípravné utkání se Spartakem Trnava ukončí devítidenní kroměřížské soustředění Baníku. Sobotní duel se znovu na hlavním hřišti Hanácké Slavie bude hrát tentokrát už dopoledne od 11:00. Po utkání se mužstvo vrací do Ostravy.

Svěřenci Radima Kučery jsou zatím v přípravě stoprocentní. Poměrem 3:1 si poradili s Karvinou i Znojmem, Slovácko ve středu dokonce rozprášili 6:1. Ostravský kormidelník ale výsledky nenafukuje.

„Každý z těch týmů se během přípravy nachází v určitém stavu a rozpoložení, ne vždy vám to z té náročné přípravy sedne. Dělat z toho závěry nemá význam. Každá výhra ale potěší a povzbudí, to zase ano,“ řekl Radim Kučera.

Proti Trnavě by se mělo dostat více na hráče, kteří ve středu střídali až v průběhu hry. „Chtěli bychom to otočit a dát jim větší zátěž,“ plánuje Radim Kučera.

Baník v sobotu po utkání odjíždí domů. Od příštího týdne už se bude připravovat na Bazalech.

Zápas s Trnavou budeme vysílat živým streamem na našem YouTube kanálu.

4
Christ
Tiéhi
17
Michal
Frydrych
29
Jakub
Pira
11
David
Látal
21
Michal
Kohút
31
Alexander
Munksgaard
80
Ondřej
Kričfaluši
28
Filip
Kubala
95
Daniel
Holzer
2
Marek
Havran
6
Karel
Pojezný
25
Dennis
Owusu
22
Tomáš
Zlatohlávek
9
David
Buchta
8
Christian
Frýdek
37
Matěj
Chaluš
18
David
Planka
55
Artur
Musák
5
Jiří
Boula
19
David
Lischka
44
Eldar
Šehić
77
Ladislav
Almási
30
Dominik
Holec
20
Srdjan
Plavšić
15
Patrick
Kpozo
1
Viktor
Budinský
66
Matúš
Rusnák