po 7.1.2019
A-tým

Baník už trénuje téměř kompletní

Skoro v kompletním složení už Baník zahájil druhý týden své zimní přípravy. K týmu se připojili Milan Baroš, Dame Diop, Arťom Mešaninov, Denis Granečný i Oleksander Azackij.

Na marodce prozatím zůstává brankář Viktor Budinský, který by se ale po nemoci měl znovu v kabině objevit už v úterý. Dlouhodobě mimo hru je zraněný mladý gólman Jakub Lapeš.

Postranní čáry hřiště s umělým trávníkem na Hlubině dnes už v poklusu s kondičním trenérem Michalem Hrubým kopíroval i kapitán Milan Baroš, který ještě doléčuje lýtkové zranění ze závěru podzimu. „První týden pro mě bude spíše takový náběhový. Začínám vyklusávat, zátěž bych chtěl postupně zvyšovat, ale samozřejmě uvidíme, jak se budu cítit,“ řekla sedmatřicetiletá opora Baníku, která určitě do úvodních přípravných utkání nezasáhne.

Zato naplno šli do tréninku Dame Diop, Denis Granečný, Arťom Mešaninov i Oleksander Azackij, který se do Ostravy vrátil z hostování v gruzínském Torpedu Kutaisi. Všichni čtyři by se měli ukázat na hřišti i v úterním utkání Tipsport ligy proti Prostějovu.

24
Jan
Juroška
20
Jakub
Pokorný
5
Adam
Jánoš
22
Filip
Kaloč
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
9
David
Buchta
18
Tomáš
Zajíc
11
Nemanja
Kuzmanović
7
Ondřej
Chvěja
17
Muhammed
Sanneh
23
Jaroslav
Svozil
77
Gigli
Ndefe
16
Jan
Laštůvka
6
Daniel
Tetour
30
Viktor
Budinský
12
Radovan
Murin
33
Ondřej
Kukučka