po 7.1.2019
A-tým

Baník už trénuje téměř kompletní

Skoro v kompletním složení už Baník zahájil druhý týden své zimní přípravy. K týmu se připojili Milan Baroš, Dame Diop, Arťom Mešaninov, Denis Granečný i Oleksander Azackij.

Na marodce prozatím zůstává brankář Viktor Budinský, který by se ale po nemoci měl znovu v kabině objevit už v úterý. Dlouhodobě mimo hru je zraněný mladý gólman Jakub Lapeš.

Postranní čáry hřiště s umělým trávníkem na Hlubině dnes už v poklusu s kondičním trenérem Michalem Hrubým kopíroval i kapitán Milan Baroš, který ještě doléčuje lýtkové zranění ze závěru podzimu. „První týden pro mě bude spíše takový náběhový. Začínám vyklusávat, zátěž bych chtěl postupně zvyšovat, ale samozřejmě uvidíme, jak se budu cítit,“ řekla sedmatřicetiletá opora Baníku, která určitě do úvodních přípravných utkání nezasáhne.

Zato naplno šli do tréninku Dame Diop, Denis Granečný, Arťom Mešaninov i Oleksander Azackij, který se do Ostravy vrátil z hostování v gruzínském Torpedu Kutaisi. Všichni čtyři by se měli ukázat na hřišti i v úterním utkání Tipsport ligy proti Prostějovu.

0
Artur
Musák
0
Jiří
Boula
0
Karel
Pojezný
0
Václav
Jurečka
0
Marek
Havran
0
Daniel
Holzer
0
Matúš
Rusnák
0
Abdallah
Gning
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Kubala
0
Pablo
Ortiz
0
Viktor
Budinský
0
Martin
Hrubý
0
Jakub
Pira
0
Samuel
Grygar
0
David
Buchta
0
Filip
Šancl
0
David
Planka
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
David
Látal
0
Michal
Frydrych
0
Michal
Kohút
0
Matěj
Chaluš
0
Martin
Jedlička