po 7.1.2019
A-tým

Baník už trénuje téměř kompletní

Skoro v kompletním složení už Baník zahájil druhý týden své zimní přípravy. K týmu se připojili Milan Baroš, Dame Diop, Arťom Mešaninov, Denis Granečný i Oleksander Azackij.

Na marodce prozatím zůstává brankář Viktor Budinský, který by se ale po nemoci měl znovu v kabině objevit už v úterý. Dlouhodobě mimo hru je zraněný mladý gólman Jakub Lapeš.

Postranní čáry hřiště s umělým trávníkem na Hlubině dnes už v poklusu s kondičním trenérem Michalem Hrubým kopíroval i kapitán Milan Baroš, který ještě doléčuje lýtkové zranění ze závěru podzimu. „První týden pro mě bude spíše takový náběhový. Začínám vyklusávat, zátěž bych chtěl postupně zvyšovat, ale samozřejmě uvidíme, jak se budu cítit,“ řekla sedmatřicetiletá opora Baníku, která určitě do úvodních přípravných utkání nezasáhne.

Zato naplno šli do tréninku Dame Diop, Denis Granečný, Arťom Mešaninov i Oleksander Azackij, který se do Ostravy vrátil z hostování v gruzínském Torpedu Kutaisi. Všichni čtyři by se měli ukázat na hřišti i v úterním utkání Tipsport ligy proti Prostějovu.

39
Dominik
Janošek
4
Martin
Chlumecký
12
Radovan
Murin
19
David
Lischka
21
Jiří
Klíma
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
22
Filip
Kaloč
14
Petr
Jaroň
23
Jaroslav
Svozil
16
Jan
Laštůvka
7
Šimon
Falta
5
Jiří
Boula
50
Ubong
Ekpai
30
Viktor
Budinský
29
Ladislav
Takács
10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour
32
Lukáš
Budínský
20
Jakub
Pokorný
99
Ladislav
Almási
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović