st 11.6.2025
Aktuální zprávy

Baník upravuje podmínky pro permanentkáře

Baník reaguje na podněty fanoušků, které se týkají některých okolností souvisejících se zavedením aplikace Chachar Pass. V této souvislosti se klub rozhodl upravit podmínky pro nákup vstupenek na utkání evropských pohárů pro majitele permanentek, kteří se z jakýchkoliv důvodů rozhodli aplikaci Chachar Pass nevyužívat. Tito permanentkáři jsou nyní nově zařazeni do druhé vlny předprodeje.

„Jsme od první chvíle, kdy jsme uvedli Chachar Pass do života, otevřeni všem podnětům ze strany fanoušků tak, abychom veškeré podmínky pro uživatele aplikace i ostatní fanoušky vyladili do ideálního stavu,“ uvedl Matěj Šturala, marketingový a PR ředitel Baníku. „Také proto se ve středu na Bazalech uskutečnila schůzka se zástupci fanoušků, z níž vzešel jednoznačný závěr. Mezi permanentkáři Baníku, zejména těmi dlouholetými, je stále relativně početná skupina těch, kteří nevyužívají chytré telefony, a tím pádem ani výhody aplikace Chachar Pass. Nechceme tyto fanoušky v žádném případě znevýhodňovat, a proto jsme se rozhodli upravit v jejich prospěch podmínky pro předprodej vstupenek na utkání evropských pohárů,“ dodal Matěj Šturala.

Držitelé permanentních vstupenek jsou, pokud jde o předprodej vstupenek na zápasy evropských pohárů, nyní nově přesunuti ze třetí vlny do druhé. Třetí vlna je tedy nyní určena pouze pro volný prodej.

10
Matěj
Šín
9
David
Buchta
99
Georgios
Kornezos
25
Dennis
Owusu
42
Jiří
Míček
22
Tomáš
Zlatohlávek
30
Dominik
Holec
33
Erik
Prekop
31
Alexander
Munksgaard
6
Karel
Pojezný
77
Ladislav
Almási
11
David
Látal
37
Matěj
Chaluš
19
David
Lischka
41
Mikuláš
Kubný
95
Daniel
Holzer
66
Matúš
Rusnák
28
Filip
Kubala
15
Patrick
Kpozo
12
Tomáš
Rigo
17
Michal
Frydrych
5
Jiří
Boula
21
Michal
Kohút