st 29.3.2017
A-tým

Baník se znovu sešel téměř kompletní

Chyběl už jen dlouhodobě zraněný Dyjan Carlos De Azevedo. Vlastimilu Petrželovi se ve středu do mužstva z reprezentačních akcí vrátili Robert Hrubý, Matěj Helešic i Denis Granečný a Baník znovu po devíti dnech mohl zabírat v kompletním složení.

Zpět jsou reprezentanti, zpět jsou i hráči, kteří marodili. S mužstvem se opět připravují Tomáš Hučko a Ondřej Chvěja, a alespoň na o berlích se dnes na Bazaly dobelhal i zraněný Brazilec.

„Je to ještě na delší dobu, vypadá to, že ještě dva týdny budu muset chodit o berlích,“ pronesl smutně Dyjan Carlos De Azevedo, který se zranil minulý týden na jednom z tréninků a musel se podrobit operaci zanártní kůstky.

Baníkovci mají pořád ještě čtyři dny do zápasu s Vlašimí, který se tentokrát na Městském stadionu odbude v netradiční době – v neděli od 13:30. Trenér Vlastimil Petržela už po Opavě na hráče apeloval, aby neusnuli na vavřínech. „Doufám, že potvrdíme body z Opavy. V Opavě jsme zvládli jeden důležitý zápas, ale soutěž jde dále a vůbec nic není rozhodnuto. Věřím, že si to hráči uvědomují, už po utkání v Opavě jsme si to šatně zdůrazňovali,“ konstatoval kouč.

Lístky na nedělní zápas jsou už od minulého týden v prodeji.

99
Ladislav
Almási
32
Paixao da Silva
Ewerton
7
Karel
Pojezný
26
Filip
Blažek
17
Michal
Frydrych
70
David
Fadairo
37
Matej
Madleňák
28
Filip
Kubala
24
Jan
Juroška
20
Abdullahi
Tanko
13
Samuel
Grygar
11
Eldar
Šehić
6
Daniel
Tetour
5
Jiří
Boula
30
Jiří
Letáček
29
Ladislav
Takács
9
David
Buchta
1
Martin
Hrubý
12
Tomáš
Rigo
21
Jiří
Klíma
19
David
Lischka
35
Jakub
Markovič
77
Gigli
Ndefe
10
Matěj
Šín
15
Patrick
Kpozo
4
Robert
Mišković
22
Filip
Kaloč