po 13.2.2017
A-tým

Baník se na úterý chystá skoro v plné síle

Čím je blíže jarní start, tím jsou řidší i řady baníkovské marodky. Do úterního přípravného zápasu proti slovenské Nitře už by měl mít trenérský trojlístek Vlastimil Petržela, Aleš Křeček, Juraj Šimurka k dispozici kompletní kádr až na dlouhodobě zraněného Alexandra Jakubova.

Baník čeká v úterý na umělé trávě v Orlové měření sil se čtvrtým celkem druhé slovenské ligy. A trenéři mohou vybírat takřka z kompletního kádru. Do tréninku se po drobnějších zdravotních problémech vrátili Dyjan Carlos De Azevedo, Jakub Pokorný, Petr Nerad, Petr Breda i Martin Sus, už minulý týden začal i Robert Hrubý.

„Jsme rádi, že se nám kádr zase zkonsolidoval. Máme ještě před sebou v pondělí odpoledne trénink, po něm uvidíme, jak na tom jednotliví hráči jsou. Až na Sašu Jakubova bychom měli být kompletní, což ale ještě nemusí nutně znamenat, že všichni ostatní hráči v úterý nastoupí. Rozhodovat se budeme před zápasem,“ řekl asistent trenéra Aleš Křeček.

Po Trnavě by baníkovce měla kvalitně prověřit i Nitra. Tradiční klub si ze čtvrtého místa druhé ligy brousí zuby na boj o postup a v zimě přivedla do kádru například bývalého brankáře Dukly a Liberce Hrošša.

Zápas s Nitrou bude mít výkop v 15:00. Lístek stojí 30 korun, majitelé permic mají vstup zdarma.

30
Viktor
Budinský
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
25
Jiří
Fleišman
5
Adam
Jánoš
9
David
Buchta
77
Gigli
Ndefe
11
Nemanja
Kuzmanović
18
Tomáš
Zajíc
17
Muhammed
Sanneh
20
Jakub
Pokorný
23
Jaroslav
Svozil
22
Filip
Kaloč
33
Ondřej
Kukučka
24
Jan
Juroška
12
Radovan
Murin
6
Daniel
Tetour
7
Ondřej
Chvěja
16
Jan
Laštůvka