po 13.8.2018
A-tým

Baník prodává lístky na Olomouc

Baník Ostrava zahájil prodej vstupenek na utkání se Sigmou Olomouc. Fanoušci si od dnešního dne mohou zakoupit vstupenky v prostorách fanshopu na městském stadionu.

Jak bezpochyby víte, Baník po utkání na hřišti Bohemians sehraje i další duel na venkovní půdě, tentokrát to bude na Andrově stadionu v Olomouci, což je místo, kde se Baník tradičně opírá o vydatnou podporu svých fans. Zápas má výkop 20. srpna v 18 hodin. Vstupenky  do sektoru pro fans hostů, jímž bude znovu celá tribuna "sever" za brankou, jsou k dispozici již nyní ve fanshopu Baníku a stojí 200 korun.

0
Václav
Jurečka
0
Matúš
Rusnák
0
Michal
Kohút
0
David
Buchta
0
Michal
Frydrych
0
Jiří
Boula
0
David
Látal
0
Karel
Pojezný
0
Dennis
Owusu
0
Matěj
Chaluš
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Filip
Kubala
0
Filip
Šancl
0
Pablo
Ortiz
0
Samuel
Grygar
0
Marek
Havran
0
Abdallah
Gning
0
David
Planka
0
Daniel
Holzer
0
Artur
Musák
0
Martin
Jedlička
0
Martin
Hrubý
0
Jakub
Pira
0
Viktor
Budinský