út 1.2.2022
A-tým

Baník představuje nové výroční dresy

Ve zbrusu nových, výročních dresech nastoupí Baník do jarní části sezony 2021/22. Dominovat jim bude modrobílá kombinace a výroční logo Baníku, které se po mnoha letech přesune zpět do středu dresu. Jako tomu bylo v nejslavnější éře Baníku na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let. V těchto dresech bude Baník nastupovat po celý výroční rok 2022. Dresy jsou již nyní v prodeji ve Fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina a v klubovém e-shopu.

Bílý dres s modrými doplňky, výročním logem uprostřed a modrými šortkami. Tak bude vypadat výroční odění Baníku pro rok 2022. Spolu s modrou (bílé šortky) a černou variantou bude tato sada tvořit kolekci výročních dresů, v nichž si Baník bude zápas co zápas připomínat sté výročí svého založení. 

Chtěli jsme, aby dresy co nejvíce symbolizovaly největší úspěchy Baníku v jeho historii a došli jsme k závěru, že přesunutí loga klubu do středu dresu je ideální připomínkou nejúspěšnějšího období našeho klubu,“ uvedl Marek Lorenc, tiskový mluvčí Baníku Ostrava. Klub své nové dresy představil také formou zajímavé videoprezentace, kterou si můžete prohlédnout zde.

"Velice nás těší, že můžeme být součástí oslav tak významného výročí, jakým 100 let od založení Baníku Ostrava bezesporu je. I z tohoto důvodu jsme společně s klubem připravili dvě sady speciálních dresů, z nichž jedna je určena pouze pro fanoušky," řekl za značku Puma Marek Čermák, obchodní ředitel pro Českou republiku a Slovensko. 

„Přejeme Baníku i jeho fanouškům, aby se oslavy podařily a v tento jedinečný rok dosáhl Baník co možná nejlepšího umístění v tabulce a bojoval o evropské poháry,“ dodal Marek Čermák.

Bílá varianta výročního dresu Baníku je unikátním produktem. Fanoušci si nový dres mohou nakupovat ve Fanshopu FCB V OC Forum Nová Karolina a i v našem e-shopu.

77
Gigli
Ndefe
14
Petr
Jaroň
3
Muhammed
Sanneh
23
Jaroslav
Svozil
6
Daniel
Tetour
5
Jiří
Boula
0
Jan
Juroška
26
Muhamed
Tijani
1
Martin
Hrubý
19
David
Lischka
99
Ladislav
Almási
17
Michal
Frydrych
13
Daniel
Smékal
29
Ladislav
Takács
28
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
16
Jan
Laštůvka
18
Robert
Mišković
9
David
Buchta
33
Eldar
Šehić
11
Nemanja
Kuzmanović
21
Jiří
Klíma
22
Filip
Kaloč
25
Jiří
Fleišman
7
Karel
Pojezný
30
Jiří
Letáček
8
Srdjan
Plavšić