čt 30.3.2023
Aktuální zprávy

Baník podpoří pomoc autistům

Baník přichází s podporou organizace Mikasa, která se věnuje pomoci lidem s autismem. Také proto se hráči v sobotu před utkáním s Libercem pro předzápasový nástup na hřiště obléknou do triček s mezinárodním heslem „Light it up blue".

Měsíc duben je mezinárodně uznávaným obdobím pro rozšiřování povědomí o autismu. „Proto jsme se rozhodli, že myšlenku pomoci lidem s autismem i organizaci, která má podporu lidí s autismem ve svém programu, přijmeme za svou,“ uvedl marketingový a PR ředitel Baníku Matěj Šturala.

Upřesnil, že Baník nejenže se zapojuje do veřejné debaty na téma pomoc lidem s autismem a nejenže nastoupí do utkání s Libercem v tričkách s heslem, které myšlenku pomoci autistům šíří, ale také se aktivně zúčastní páteční veřejné akce společnosti Mikasa na podporu lidí s autismem. Ta nese název „Nalaď se na modrou“ a v prostorách OC FORUM Nová Karolina se bude konat od 9 do 20 hodin.

15
Václav
Jurečka
1
Viktor
Budinský
77
Ladislav
Almási
55
Artur
Musák
24
Martin
Hrubý
5
Jiří
Boula
29
Jakub
Pira
3
Hamidou
Kante
95
Daniel
Holzer
25
Dennis
Owusu
12
Abdallah
Gning
9
David
Buchta
37
Matěj
Chaluš
21
Michal
Kohút
18
David
Planka
23
Martin
Jedlička
10
Srdjan
Plavšić
17
Michal
Frydrych
66
Matúš
Rusnák
19
Filip
Šancl
80
Ondřej
Kričfaluši
6
Karel
Pojezný
26
Lauri
Laine
28
Filip
Kubala
20
Pablo
Ortiz
11
David
Látal
2
Marek
Havran
99
Vlasiy
Sinyavskiy