st 5.12.2018
Aktuální zprávy

Baník otevřel fanshop ve Foru Nová Karolina

Baník jde znovu o něco blíž za svými fanoušky. Klub s úvodem prosince otevřel novou značkovou prodejnu ve frekventovaném obchodním a nákupním centru Forum Nová Karolina. Zatím jde o dočasný projekt, který se zrodil ve spolupráci s klubovým partnerem, obchodním centrem Forum Nová Karolina.

Zbrusu nová prodejna, která se nachází v přízemí nákupního centra poblíž kavárny Costa Coffee či Datartu, nabízí tradiční fanouškovský sortiment od dresů přes tréninkové a vycházkové oblečení hráčů A-týmu až po trička, mikiny či tepláky pro všechny věkové skupiny. Úplnou novinkou je například stolní kalendář na rok 2019, v nabídce je ale široká škála různých produktů s baníkovskou tématikou.

„Věříme, že naši fanoušci tento krok ocení a přivítají. V provozu současně zůstává i náš fanshop na Městském stadionu, ale vnímáme a už první ohlasy nám dávají zapravdu, že pro část lidí je minimálně v tomto předvánočním období lokalita v centru města z hlediska dostupnosti zajímavější. Bereme to zatím jako takový pilotní testovací projekt a uvidíme, jaké nám přinese poznatky a zjištění,“ uvedl obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava Martin Rak.

Otevřeno zatím bude vyjma svátků po celý prosinec od 9 do 21 hodin.

21
Daniel
Holzer
77
Gigli
Ndefe
25
Jiří
Fleišman
5
Adam
Jánoš
15
Patrizio
Stronati
11
Nemanja
Kuzmanovič
30
Viktor
Budinský
1
Radovan
Murin
8
Jakub
Drozd
18
Tomáš
Zajíc
31
Ondřej
Šašinka
22
Filip
Kaloč
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
20
Jakub
Pokorný
14
Pepe
Mena
6
Daniel
Tetour
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
24
Jan
Juroška
7
Martin
Fillo
13
Ondřej
Kukučka
17
Muhammed
Sanneh
9
David
Buchta