po 20.2.2017
A-tým

Baník odjel na trávu do Nymburka

Předposlední týden zimní přípravy Baník absolvuje ve sportovním tréninkovém centru v Nymburce. Tým Vlastimila Petržely se v multisportovním komplexu ve středních Čechách konečně dostane na přírodní trávu.

Krutá zima letos přípravě vůbec nepřeje. Baník si s výjimkou přátelského utkání v polských Gliwicích ještě nezahrál na přírodním pažitu, a vedení klubu proto narychlo sjednalo krátké soustředění v Nymburce.

„Bez tréninků na přírodní trávě by to byl problém. Hra na ní je jiná, není tak rychlá jako na umělce, a je potřeba si na to zvyknout. Viděli jsme to v Gliwicích, kde byl soupeř živější a rozehranější. Vloni jsme v Nymburce taky těsně před ligou byli a bylo to dobré. Těším se, že konečně pořádně potrénujeme na dobré přírodní trávě. Kluci si na to potřebují zvyknout,“ řekl trenér Vlastimil Petržela.

Rozmary únorového počasí baníkovce dlouho držely v nejistotě. Ještě v pátek se v Nymburce na přírodní trávník nesmělo, přes víkend se však povětrnostní situace stabilizovala a mužstvo v pondělí ráno mohlo vyrazit směr střední Čechy.

V Nymburce mužstvo čeká pět tréninkových dnů, v pátek se vrací domů. V sobotu od 14:30 odehraje na vyhřívaném trávníku Městského stadionu generálku proti Hlučínu.

80
Ondřej
Kričfaluši
28
Filip
Kubala
37
Matěj
Chaluš
95
Daniel
Holzer
21
Michal
Kohút
11
David
Látal
20
Pablo
Ortiz
17
Michal
Frydrych
19
Filip
Šancl
1
Viktor
Budinský
5
Jiří
Boula
25
Dennis
Owusu
9
David
Buchta
23
Martin
Jedlička
6
Karel
Pojezný
26
Lauri
Laine
66
Matúš
Rusnák
12
Abdallah
Gning
3
Hamidou
Kante
24
Martin
Hrubý
15
Václav
Jurečka
55
Artur
Musák
18
David
Planka
99
Vlasiy
Sinyavskiy
29
Jakub
Pira
77
Ladislav
Almási
10
Srdjan
Plavšić
2
Marek
Havran