st 23.11.2022
Aktuální zprávy

Baník nabízí výměnu permic na D6

Se zavedením nového dětského sektoru na D6, který se setkal s příznivými ohlasy a měl by fungovat již pravidelně na všech domácích zápasech Baníku v jarní části, vyvstala i nutnost reorganizace zasedacího pořádku na místech aktuálních majitelů permanentek na tribuně D6.

Jedná se přibližně o čtyři desítky fanoušků, kteří mají v sektoru D6 svou celoroční vstupenku v místech, která nyní mohou být obsazena dětmi. Aby neutrpělo jejich divácké pohodlí, klub všem nabízí bezplatnou výměnu místa dle vlastního výběru z dostupných volných sedadel v obou okolních sektorech, tedy D5 i D7. Výměna samozřejmě není povinná a záleží výhradně na individuálním rozhodnutí.

Zájemci o výměnu permice se mohou písemně obracet na mail ticketing@fcb.cz. Děkujeme za pochopení.

Organizovaný dětský sektor se na tribuně objevil v posledních utkáních proti Mladé Boleslavi, Bohemians a Spartě. Zatím se v něm scházely převážně děti z okolních fotbalových klubů, ale otevřen je všem nejmenším fanouškům. Pokud chcete jeho řady rozšířit, stačí si se svou ratolestí pořídit na jakýkoliv domácí zápas vstupenky do sektoru D6. Baník se na vás těší!

19
David
Lischka
28
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
21
Jiří
Klíma
7
Karel
Pojezný
5
Jiří
Boula
13
Daniel
Smékal
33
Eldar
Šehić
29
Ladislav
Takács
30
Jiří
Letáček
16
Jan
Laštůvka
23
Jaroslav
Svozil
17
Michal
Frydrych
18
Robert
Mišković
11
Nemanja
Kuzmanović
8
Srdjan
Plavšić
99
Ladislav
Almási
26
Muhamed
Tijani
22
Filip
Kaloč
9
David
Buchta
3
Muhammed
Sanneh
14
Petr
Jaroň
0
Jan
Juroška
77
Gigli
Ndefe
1
Martin
Hrubý
25
Jiří
Fleišman
6
Daniel
Tetour