pá 19.1.2018
A-tým

Baník míří na půdu slovenského mistra

Třetí tréninkový týden vyvrcholí přípravným zápasem v Žilině. Baníkovci nastoupí na půdě úřadujícího slovenského mistra po pětidenním soustředění v Kroměříži v sobotu od 12 hodin. Zápas se uskuteční na hlavní ploše žilinského stadionu, která má umělý povrch.

Po třech zápasech na přírodní trávě čeká svěřence Radima Kučery přechod na umělku, na které už ale odtrénovali celý týden na Hané. S tím bohužel přišly i menší zdravotní komplikace v kádru, Baník proto do Žiliny nepojede v úplném složení.

Kvůli drobnějším zraněním nebudou v nominaci Martin Šindelář, Lukáš Pazdera a Martin Šustr ani nemocný Viktor Budinský. Kouč bude šetřit i Milana Baroše. „Je tam pár hráčů, které v Žilině budeme chtít vidět celé utkání, ostatní protočíme. Čeká nás soupeř, který nás, myslím, velmi kvalitně prověří po všech stránkách,“ řekl Radim Kučera.

Na zkoušku proti druhému celku slovenského podzimu nastoupí i dvacetiletý reprezentant Toga, stoper Hakim Ouro-Sama.

0
Daniel
Holzer
0
Václav
Jurečka
0
Jakub
Pira
0
Dennis
Owusu
0
Filip
Šancl
0
Jiří
Boula
0
Michal
Frydrych
0
Samuel
Grygar
0
Abdallah
Gning
0
Martin
Hrubý
0
Martin
Jedlička
0
David
Buchta
0
Pablo
Ortiz
0
Matúš
Rusnák
0
Karel
Pojezný
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Marek
Havran
0
Viktor
Budinský
0
Michal
Kohút
0
Artur
Musák
0
David
Látal
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Kubala
0
David
Planka