út 25.1.2022
A-tým

Baník má za sebou první trénink po návratu z Turecka

K prvnímu tréninku po návratu z herního soustředění v Turecku se v úterý odpoledne sešel A-tým Baníku. Zatím bez Ubonga Ekpaie, který by se k mužstvu měl připojit ve středu.

Bez několika zdravotně indisponovaných hráčů, zatím bez Ubonga Ekpaie, který si musel zařídit určité osobní věci, je ale na cestě do Ostravy a ve středu už by měl poprvé trénovat, a bez Arťoma Koncevého, jenž si v Bělorusku vyřizuje víza, nastoupil Baník v úterý odpoledne na Bazalech k prvnímu tréninku po návratu z Turecka. 

"Začínáme poslední blok přípravy. Je dobře, že už jsme z Turecka doma a že máme dost času na to, abychom si zase navykli zdejšímu počasí a podmínkám. Případně abychom si prošli nějakými nemocemi, už ostatně někteří kluci chybí, a byli zavčasu všichni v pořádku, " řekl Ondřej Smetana, trenér Baníku. 

"Teď už se soustřeďujeme na to, abychom byli co nejlépe připraveni na ta první jarní kola. Z kluků cítím po návratu z Turecka odhodlání a dobrou náladu, teď je na nás všech, abychom si ji udrželi, ale cítím z kluků velkou chuť na jaře uspět," dodal Ondřej Smetana.

Předposlední týden bude v neděli zakončen generálkou na hřišti Slavie Praha v Edenu.

25
Jiří
Fleišman
99
Ladislav
Almási
5
Jiří
Boula
29
Ladislav
Takács
96
Eneo
Bitri
30
Jiří
Letáček
6
Daniel
Tetour
9
David
Buchta
13
Daniel
Smékal
14
Petr
Jaroň
22
Filip
Kaloč
7
Karel
Pojezný
26
Muhamed
Tijani
18
Robert
Mišković
24
Jan
Juroška
19
David
Lischka
1
Martin
Hrubý
20
Carlos Eduardo Lopes Cruz
Cadu
23
Jaroslav
Svozil
10
Matěj
Šín
33
Eldar
Šehić
21
Jiří
Klíma
3
Muhammed
Sanneh
17
Michal
Frydrych