út 25.1.2022
A-tým

Baník má za sebou první trénink po návratu z Turecka

K prvnímu tréninku po návratu z herního soustředění v Turecku se v úterý odpoledne sešel A-tým Baníku. Zatím bez Ubonga Ekpaie, který by se k mužstvu měl připojit ve středu.

Bez několika zdravotně indisponovaných hráčů, zatím bez Ubonga Ekpaie, který si musel zařídit určité osobní věci, je ale na cestě do Ostravy a ve středu už by měl poprvé trénovat, a bez Arťoma Koncevého, jenž si v Bělorusku vyřizuje víza, nastoupil Baník v úterý odpoledne na Bazalech k prvnímu tréninku po návratu z Turecka. 

"Začínáme poslední blok přípravy. Je dobře, že už jsme z Turecka doma a že máme dost času na to, abychom si zase navykli zdejšímu počasí a podmínkám. Případně abychom si prošli nějakými nemocemi, už ostatně někteří kluci chybí, a byli zavčasu všichni v pořádku, " řekl Ondřej Smetana, trenér Baníku. 

"Teď už se soustřeďujeme na to, abychom byli co nejlépe připraveni na ta první jarní kola. Z kluků cítím po návratu z Turecka odhodlání a dobrou náladu, teď je na nás všech, abychom si ji udrželi, ale cítím z kluků velkou chuť na jaře uspět," dodal Ondřej Smetana.

Předposlední týden bude v neděli zakončen generálkou na hřišti Slavie Praha v Edenu.

11
Eldar
Šehić
20
Abdullahi
Tanko
10
Matěj
Šín
30
Jiří
Letáček
19
David
Lischka
9
David
Buchta
17
Michal
Frydrych
29
Ladislav
Takács
15
Patrick
Kpozo
35
Jakub
Markovič
4
Robert
Mišković
7
Karel
Pojezný
21
Jiří
Klíma
70
David
Fadairo
37
Matej
Madleňák
26
Filip
Blažek
99
Ladislav
Almási
5
Jiří
Boula
6
Daniel
Tetour
1
Martin
Hrubý
22
Filip
Kaloč
24
Jan
Juroška
77
Gigli
Ndefe
28
Filip
Kubala
12
Tomáš
Rigo
32
Paixao da Silva
Ewerton
13
Samuel
Grygar