út 25.1.2022
A-tým

Baník má za sebou první trénink po návratu z Turecka

K prvnímu tréninku po návratu z herního soustředění v Turecku se v úterý odpoledne sešel A-tým Baníku. Zatím bez Ubonga Ekpaie, který by se k mužstvu měl připojit ve středu.

Bez několika zdravotně indisponovaných hráčů, zatím bez Ubonga Ekpaie, který si musel zařídit určité osobní věci, je ale na cestě do Ostravy a ve středu už by měl poprvé trénovat, a bez Arťoma Koncevého, jenž si v Bělorusku vyřizuje víza, nastoupil Baník v úterý odpoledne na Bazalech k prvnímu tréninku po návratu z Turecka. 

"Začínáme poslední blok přípravy. Je dobře, že už jsme z Turecka doma a že máme dost času na to, abychom si zase navykli zdejšímu počasí a podmínkám. Případně abychom si prošli nějakými nemocemi, už ostatně někteří kluci chybí, a byli zavčasu všichni v pořádku, " řekl Ondřej Smetana, trenér Baníku. 

"Teď už se soustřeďujeme na to, abychom byli co nejlépe připraveni na ta první jarní kola. Z kluků cítím po návratu z Turecka odhodlání a dobrou náladu, teď je na nás všech, abychom si ji udrželi, ale cítím z kluků velkou chuť na jaře uspět," dodal Ondřej Smetana.

Předposlední týden bude v neděli zakončen generálkou na hřišti Slavie Praha v Edenu.

10
Matěj
Šín
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
30
Viktor
Budinský
6
Daniel
Tetour
32
Lukáš
Budínský
99
Ladislav
Almási
19
David
Lischka
24
Jan
Juroška
5
Jiří
Boula
9
David
Buchta
16
Jan
Laštůvka
50
Ubong
Ekpai
21
Jiří
Klíma
14
Petr
Jaroň
29
Ladislav
Takács
12
Radovan
Murin
39
Dominik
Janošek
7
Šimon
Falta
23
Jaroslav
Svozil
11
Nemanja
Kuzmanović
20
Jakub
Pokorný
77
Gigli
Ndefe
4
Martin
Chlumecký