FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník má program zimní přípravy

18.12.2018 | Redakce

Účast v Tipsport lize a dvanáctidenní soustředění v Turecku. To jsou dva hlavní bloky zimní přípravy Baníku, která je vzhledem k posunutému startu jarní části nejvyšší soutěže na české poměry rekordně krátká. Potrvá pouze 37 dnů.

Hráči se po krátké devatenáctidenní dovolené znovu sejdou na Městském stadionu ve čtvrtek 3. ledna. První polovinu zimní přípravy absolvují v Ostravě na umělé trávě v areálu Unie Hlubina, odkud si pouze třikrát odskočí k utkáním Tipsport ligy do nedaleké Orlové. Na tamní umělce protivníky Baníku postupně budou druholigové celky Prostějova, Popradu a Prešova.

Poslední deset dnů v lednu tým stráví v teple na soustředění v Turecku, kde odehraje i tři přípravná utkání. „Soupeři jsou ještě v jednání, velmi blízko dohodě jsme s jedním prvoligovým ruským klubem,“ podotkl sportovní ředitel FC Baník Ostrava Marek Jankulovski s tím, že otazník se v lednové termínové listině vznáší ještě u data 18. leden. Dva dny před odletem do Antalye je rozjednán ještě jeden přátelský zápas.


PROGRAM ZIMNÍ PŘÍPRAVY

čtvrtek 3. ledna: začátek přípravy

úterý 8. ledna: Baník - Prostějov (13:00, Orlová)

pátek 11. ledna: Baník - Poprad (13:00, Orlová, přímý přenos Nova Sport)

úterý 15. ledna: Baník - Prešov (13:00, Orlová)

pátek 18. ledna: zápas v jednání

neděle 20. ledna až pátek 1. února: soustředění v Turecku

Twitter
MW Dias
RE/MAX
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
ŠKODA VAGONKA a.s.
CETRIS
malang
KAIMAN, s.r.o.
Solaris Bus
FORTUNA