pá 6.11.2020
A-tým

Baník má několik pozitivních případů

Baník odcestuje k sobotnímu ligovému utkání v Příbrami bez několika členů hráčského a realizačního týmu, u nichž série pravidelných preventivních PCR testů prokázala přítomnost viru SARS-CoV-2.

Testování odhalila onemocnění covid-19 u všech členů trenérského tria včetně hlavního kouče Luboše Kozla, kterého proto zastoupí trenér béčka Ondřej Smetana s asistentem Ivo Stašem.

Všechny infikované osoby jsou v karanténě, a pokud nenastanou žádné komplikace, mohly by být k dispozici pro další soutěžní utkání po reprezentační přestávce za dva týdny. Většina z marodů hlásí mírný či bezpříznakový průběh.

0
Dennis
Owusu
0
Jiří
Boula
0
Michal
Frydrych
0
Matúš
Rusnák
0
Samuel
Grygar
0
Martin
Jedlička
0
David
Látal
0
Filip
Kubala
0
Jakub
Pira
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Václav
Jurečka
0
Filip
Šancl
0
David
Planka
0
Abdallah
Gning
0
Michal
Kohút
0
Artur
Musák
0
Matěj
Chaluš
0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Viktor
Budinský
0
Martin
Hrubý
0
Daniel
Holzer
0
Pablo
Ortiz
0
Karel
Pojezný