po 19.10.2020
A-tým

Baník má čtyři pozitivní testy na covid-19

Další ze série preventivních testů na onemocnění covid-19, které Baník pravidelně na vlastní náklady podstupuje, dnes bohužel měla několik pozitivních výsledků. Přítomnost viru SARS-CoV-2, jenž nemoc způsobuje, byla odhalena ve čtyřech odebraných vzorcích.

Všechny pozitivně testované osoby se oddělily od týmu a jsou v karanténě a stejně jako celý klub postupují v součinnosti s Krajskou hygienickou stanicí v Ostravě. 

0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Kohút
0
Martin
Hrubý
0
Matúš
Rusnák
0
David
Buchta
0
Viktor
Budinský
0
Samuel
Grygar
0
Filip
Šancl
0
David
Planka
0
Michal
Frydrych
0
Marek
Havran
0
Dennis
Owusu
0
Abdallah
Gning
0
Artur
Musák
0
David
Látal
0
Filip
Kubala
0
Daniel
Holzer
0
Jakub
Pira
0
Pablo
Ortiz
0
Karel
Pojezný
0
Václav
Jurečka
0
Martin
Jedlička
0
Matěj
Chaluš
0
Jiří
Boula