st 5.12.2018
A-tým

Baník je v MOL Cupu znovu nenasazený

Ještě před koncem letošního kalendářního roku se Baník dozví svého soupeře pro jarní čtvrtfinále MOL Cupu. Baníkovci znovu minimálně stejně jako v minulém ročníku zopakují účast ve čtvrtfinále, losování se uskuteční ve čtvrtek 13. prosince v Praze.

Také v osudí posledních osmi mužstev figurují svěřenci Bohumila Páníka v koši nenasazených týmů dle umístění v uplynulé ligové sezoně. Jejich soupeř tak vzejde ze čtveřice Slavia, Sparta, Olomouc, Liberec. 

Organizátorem utkání bude vždy prvně vylosovaný klub z dvojice a Baník věří, že si po dlouhých třinácti letech bude moct zahrát jako domácí tým. V jednozápasovém systému totiž doma naposledy nastoupil na jaře 2005 v semifinále proti Hradci Králové!

Rozlosování proběhne příští čtvrtek v přímém přenosu ČT sport od 12:00.

Nasazené kluby: Slavia, Olomouc, Sparta, Liberec

Nenasazené kluby: Baník, Bohemians 1905, Teplice, Karviná


Dosavadní výsledky Baníku v poháru:

2. kolo: Uničov - Baník 0:2

3. kolo: Sokolov - Baník 1:2

4. kolo: Plzeň - Baník 2:3 v prodl.

Zápasy

1.
středa
července
11:00
Baník VS Kroměříž
Příprava
4.
sobota
července
17:00
Gliwice VS Baník
Příprava

Další články

0
Artur
Musák
0
Dennis
Owusu
0
Matúš
Rusnák
0
Marek
Havran
0
Martin
Hrubý
0
Matěj
Chaluš
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
David
Buchta
0
Jakub
Pira
0
Karel
Pojezný
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
David
Látal
0
Filip
Šancl
0
Abdallah
Gning
0
Pablo
Ortiz
0
David
Planka
0
Václav
Jurečka
0
Filip
Kubala
0
Samuel
Grygar
0
Daniel
Holzer
0
Martin
Jedlička
0
Jiří
Boula
0
Michal
Kohút