čt 19.11.2020
Aktuální zprávy

Baník jde do karantény, zápasy se odkládají

Nejbližší ligové zápasy Baníku proti Slovácku a Liberci se odkládají. Důvodem je rozhodnutí Krajské hygienické stanice Moravskoslezského kraje, která z důvodu šíření onemocnění covid-19 uvnitř organizace nařídila infikovaným osobám, ale i osobám, které byly s pozitivně testovanými v bližším kontaktu, desetidenní karanténu.

Větší výskyt nakažených odhalila série preventivních testů, které Baník pravidelně na vlastní náklady podstupuje. Baník tak nebude moci odehrát jak nejbližší domácí utkání se Slováckem, tak i to další proti Liberci. 

„Rozhodnutí hygieniků respektujeme. O náhradních termínech se bude jednat,“ řekl výkonný ředitel FC Baník Ostrava Michal Bělák.

0
Filip
Kubala
0
Daniel
Holzer
0
Jiří
Boula
0
Marek
Havran
0
David
Buchta
0
Michal
Kohút
0
Matúš
Rusnák
0
David
Planka
0
David
Látal
0
Matěj
Chaluš
0
Filip
Šancl
0
Pablo
Ortiz
0
Abdallah
Gning
0
Michal
Frydrych
0
Artur
Musák
0
Martin
Hrubý
0
Viktor
Budinský
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Václav
Jurečka
0
Dennis
Owusu
0
Martin
Jedlička
0
Karel
Pojezný
0
Jakub
Pira
0
Samuel
Grygar