po 31.8.2020
A-tým

Baník hraje ve středu v Kroměříži

Ačkoliv o víkendu má FORTUNA:LIGA reprezentační přestávku, hráči o svůj zápas v týdnu nepřijdou. Baník se v přátelském utkání střetne ve středu 2. září od 17:00 v Kroměříži s místní třetiligovou Hanáckou Slavií.

Nejvyšší soutěž v tomto týdnu stojí. Z kádru áčka Baníku zamířili na reprezentační soustředění Ondřej Šašinka a Jakub Drozd, na zbytek týmu čeká kromě tréninků i přípravný duel. Na stadionu v Kroměříži, který baníkovci dobře znají z několika soustředění v uplynulých letech, nastoupí proti domácímu třetiligistovi.

Výkop je ve středu v 17:00, vstupné na zápas činí 50 korun.

0
Matěj
Chaluš
0
Jiří
Boula
0
Dennis
Owusu
0
David
Planka
0
David
Látal
0
Václav
Jurečka
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Jakub
Pira
0
Artur
Musák
0
Martin
Hrubý
0
Samuel
Grygar
0
Daniel
Holzer
0
Michal
Kohút
0
Pablo
Ortiz
0
Karel
Pojezný
0
Filip
Kubala
0
Viktor
Budinský
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Frydrych
0
Filip
Šancl
0
David
Buchta
0
Abdallah
Gning
0
Marek
Havran
0
Matúš
Rusnák