FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník hraje pohár ve Frenštátu

15.09.2020 | Redakce

Baník startuje své účinkování v MOL Cupu. Ve druhém kole domácího poháru ve středu od 16 hodin nastoupí ve Frenštátě pod Radhoštěm na hřišti divizního Beskydu. Zápas bude sledovat vyprodané hlediště.

Fotbalový svátek pro město pod Pustevnami. Tak významný soutěžní mač ještě domácí klub ve své takřka stoleté historii nehrál a odpovídá tomu i zájem veřejnosti - místní bleskurychle rozebrali v předprodeji všechny vstupenky a středeční partii tak bude sledovat 1500 diváků. Pořadatelé ještě ponechali v rezervě 100 kusů lístků fanouškům Baníku pro prodej u vstupu na stadion.

Domácí čtvrtoligista v nedělním duelu divize F po přestřelce remizoval s Dětmarovicemi 4:4, když všechny čtyři branky dokázal nastřílet v úvodní dvacetiminutovce. Tříbrankový náskok pak ale ztratil a s bilancí 1-4-0 mu v tabulce po pěti odehraných kolech patří deváté místo.

Baník jde do zápasu pochopitelně jako vysoký favorit. 

„Pro Frenštát to bude zápas roku, jak to v těchto případech bývá. Ale samozřejmě, že naším cílem je utkání zvládnout a postoupit. Ideálně pak vstřelit ještě nějaké góly a trošku si zvednout sebevědomí před dalším ligovým zápasem,“ řekl trenér Luboš Kozel, kterému v kádru schází jen zraněný stoper Patrizio Stronati.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA