FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník dodával energii záchranářům

03.04.2020 | Redakce

Devět tisíc plechovek s nápoji v celkové hodnotě 200 tisíc korun předali v pátek zástupci fotbalového Baníku Ostrava a majitel společnosti Ball Energy s.r.o. Pavel Slezák pracovníkům Integrovaného záchranného systému Moravskoslezského kraje. Klub a společnost se touto formou rozhodly pomoci lidem v 1. linii, kteří z plného nasazení neslevili ani při riziku ohrožení koronavirem.

„Jsme si dobře vědomi, jak důležitou práci zaměstnanci Integrovaného záchranného sboru Moravskoslezského kraje vykonávají, jakému riziku jsou při ní vystaveni a že se zvláště v těchto dnech bez jejich pomoci obyvatelé našeho kraje neobejdou. Proto jsem rád, že Baník pomohl tuto pomoc zprostředkovat,“ uvedl Michal Bělák, výkonný ředitel Baníku Ostrava.

Zdravotníci i další členové IZS Moravskoslezského kraje si v pátek převzali na 9000 plechovek Baník Energy Drinku či Medového čaje Marlenka. „Spolu se zástupci Baníku věřím, že jsme těmto lidem dodali alespoň díl energie, kterou jsou obyvatelé tohoto regionu zvyklí čerpat při zápasech Baníku Ostrava a která dnes všem jeho fanouškům a lidem okolo chybí,“ dodal Pavel Slezák ze společnosti Ball Energy, s.r.o.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA