FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník děkuje fanouškům za finanční podporu mládeži

20.02.2019 | Redakce

Fanouškovské sdružení Baník Baníku,z.s. se také letos rozhodlo podpořit Baník Ostrava částkou 50 tisíc korun určenou na podporu výchovy klubové mládeže. Baník Ostrava si této podpory velice váží a fanouškovskému sdružení Baník Baníku upřímně děkuje.

„V souladu s našimi dlouhodobými záměry podporovat mládež FCB a.s., jsme i letos uzavřeli s fotbalovou Akademií FC Baník Ostrava smlouvu ohledně spolufinancování nákladů na tréninky družstva U15,“ uvádí sdružení, jež už sumu na konto Akademie FCB zaslalo, na svých webových stránkách.

„Velice si této pomoci vážíme,“ řekl Petr Mašlej, ředitel mládežnického úseku Baníku Ostrava. „Prostředky, které nám naši fanoušci poskytli, pomohou k tomu, aby se naše patnáctka mohla konfrontovat s kvalitními soupeři i ze zahraničí, protože nám budou výrazně nápomocny při krytí nákladů na zahraniční pobyt,“ uvedl Petr Mašlej, který podporu ze strany fanoušků Baníku považuje za jedinečnou. „Působil jsem v zahraničí, absolvoval jsem několik stáží, ale nesetkal jsem se s tím, aby fanoušci takovým to způsobem svůj klub podporovali. Pro nás má tato pomoc hodnotu, která přesahuje sumu, již nám sdružení Baník Baníku poskytlo. Pro každého z nás se jedná o velký závazek, který nás motivuje k o to poctivější práci. To vědomí, že našim fanouškům na výsledcích naší práce záleží, je velmi důležité,“ dodal Petr Mašlej.

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
FORTUNA