po 11.1.2021
A-tým

Baník čeká v lednu nabitý program

Baníkovci mají před sebou obzvláště náročnou druhou polovinu ledna. Nedělním utkáním proti Spartě totiž startuje maraton pěti ligových zápasů, které svěřenci Luboše Kozla musejí odehrát během čtrnácti dnů.

LFA všechny odložené duely z podzimní části přesunula hned do prvního měsíce roku 2021, což pro Slezany znamená jediné – čtrnáct dnů v režimu „anglického týdnu“, tedy s jedním vloženým utkáním uprostřed týdne.

Po pauze to je opravdu velice náročný program. Ale nedá se nic dělat, musíme se s tím vypořádat a věřím, že to zvládneme,“ řekl trenér Luboš Kozel.

FORTUNA:LIGA nadále pokračuje v souladu s platnými protiepidemiologickými opatřeními bez diváků na stadionech.

0
Martin
Hrubý
0
David
Planka
0
Michal
Frydrych
0
Viktor
Budinský
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Pablo
Ortiz
0
Matěj
Chaluš
0
David
Buchta
0
Jakub
Pira
0
Václav
Jurečka
0
Dennis
Owusu
0
David
Látal
0
Filip
Šancl
0
Marek
Havran
0
Samuel
Grygar
0
Martin
Jedlička
0
Michal
Kohút
0
Artur
Musák
0
Jiří
Boula
0
Matúš
Rusnák
0
Karel
Pojezný
0
Daniel
Holzer
0
Abdallah
Gning
0
Filip
Kubala