po 11.1.2021
A-tým

Baník čeká v lednu nabitý program

Baníkovci mají před sebou obzvláště náročnou druhou polovinu ledna. Nedělním utkáním proti Spartě totiž startuje maraton pěti ligových zápasů, které svěřenci Luboše Kozla musejí odehrát během čtrnácti dnů.

LFA všechny odložené duely z podzimní části přesunula hned do prvního měsíce roku 2021, což pro Slezany znamená jediné – čtrnáct dnů v režimu „anglického týdnu“, tedy s jedním vloženým utkáním uprostřed týdne.

Po pauze to je opravdu velice náročný program. Ale nedá se nic dělat, musíme se s tím vypořádat a věřím, že to zvládneme,“ řekl trenér Luboš Kozel.

FORTUNA:LIGA nadále pokračuje v souladu s platnými protiepidemiologickými opatřeními bez diváků na stadionech.

0
Martin
Jedlička
0
Filip
Šancl
0
Vlasiy
Sinyavskiy
0
Michal
Kohút
0
Michal
Frydrych
0
David
Planka
0
Matúš
Rusnák
0
Daniel
Holzer
0
Matěj
Chaluš
0
Karel
Pojezný
0
Marek
Havran
0
Viktor
Budinský
0
David
Látal
0
Jiří
Boula
0
Václav
Jurečka
0
Samuel
Grygar
0
Filip
Kubala
0
Dennis
Owusu
0
Martin
Hrubý
0
David
Buchta
0
Artur
Musák
0
Pablo
Ortiz
0
Abdallah
Gning
0
Jakub
Pira