FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník čeká poslední zápas před Rakouskem

04.08.2020 | Redakce

Poslední utkání před odjezdem na soustředění do Rakouska sehraje Baník ve středu proti druholigovému Třinci. Zápas s výkopem v 11:00 v tréninkovém areálu Vista je uzavřen pro diváky, vysílat ho však živě bude klubový YouTube kanál.

Zápas s Třincem je vlastně i jediným, který baníkovci sehrají na českém území. Po dvou duelech na Slovensku už nastoupí jen třikrát v Rakousku, pak by se už měla rozběhnout nejvyšší soutěž, která bude rozlosována ve středu.

Kouč Luboš Kozel už má v přípravě i nigerijského útočníka Muhameda Tijaniho, který se k týmu připojil po návratu z hostování v Karviné, na marodce je naopak s pohmožděným kotníkem Jiří Fleišman.

„Sestavu uzpůsobíme tomu, že nás už v pátek v Rakousku čeká utkání proti silnému Rapidu Vídeň. Tam už bychom chtěli začít hledat nějakou optimální sestavu směrem k ligové soutěži,“ prohlásil trenér Luboš Kozel.

Na utkání s Třincem nemají přístup diváci. Vista byla vybudována pouze jako tréninkový areál, v němž by bylo velmi obtížné vyhovět znění aktuálních vládních omezení. Baník proto všem fanouškům zápas přinese ve formě živého internetového přenosu na svém YouTube kanálu.

Twitter
MW Dias
PUMA
M&M reality holding a.s.
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
LAMA energy
B of B cars s.r.o.
SOR Libchavy spol. s r.o.
FORTUNA