út 15.6.2021
Aktuální zprávy

Baník Cup ozdobí i Sparta a Slavia

V pořadí už 4. ročník turnaje Baník Cup rozehrají malí fotbalisté šestnácti přihlášených týmů 19. a 20. června v areálu ZŠ Jana Šoupala v Ostravě – Porubě. Turnaj je určen kategorii U12 a zúčastní se jej tentokrát týmy ze tří zemí. Z tuzemských účastníků budou kromě Baníku těmi nejzajímavějšími především obě pražská „S“.

Baník, Sparta, Slavia, ale třeba Ślask Wroclaw, Wisla Krakow, Slovan Bratislava či MŠK Žilina. To jsou jen některá jména účastníků letošního Baník Cupu, který mohou diváci sledovat osobně v areálu na „Šoupalce“, nebo prostřednictvím streamů. Hrát se začne v sobotu v 8.30 ráno, vyřazovací souboje startují v neděli od 8.20 hod. Baník si v základní skupině, z níž postupují všichni účastníci, zahraje s Trenčínem, Wislou Krakow a Fastavem Zlín.

"Máme za sebou nelehký rok, který bohužel sportu moc nepřál. O to více mne těší, že budeme opět moci společně sledovat děti, jak si užívají turnajové zápasy a snaží se splnit si svůj fotbalový sen," řekl Radek Slončík, sportovní manažer Akademie Baníku Ostrava.

Program turnaje, včetně odkazu na stream, naleznete zde: https://bit.ly/3xmsCaL

Patronem turnaje je legenda mezi baníkovskými trenéry, pan Zdeněk Kosňovský.

24
Jan
Juroška
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
18
Tomáš
Zajíc
6
Daniel
Tetour
22
Filip
Kaloč
7
Ondřej
Chvěja
20
Jakub
Pokorný
30
Viktor
Budinský
23
Jaroslav
Svozil
17
Muhammed
Sanneh
12
Radovan
Murin
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
33
Ondřej
Kukučka
11
Nemanja
Kuzmanović
9
David
Buchta
5
Adam
Jánoš
77
Gigli
Ndefe