čt 14.3.2019
Aktuální zprávy

Autogramiáda na Karolině znovu táhla

Pátý díl ze seriálu středečních autogramiád měl u fanoušků značnou odezvu. Pro podpisy Milana Baroše a Jiřího Fleišmana si někteří ve Fanshopu FCB v OC Forum Nová Karolina museli vystát dlouhou frontu.

Už deset minut před pátou hodinou, tedy před oficiálním startem autogramiády, se přízemím nákupního centra vinul dlouhý had zájemců o krátké setkání se dvěma oporami Baníku. Kapitán i levý obránce nakonec rozdávali podpisy, kartičky a společné fotografie takřka hodinu a půl. „Nečekal jsem, že přijde tolik lidí. Fanoušci Baníku jsou ale prostě nejlepší,“ usmíval se Milan Baroš.

Nedávno otevřený klubový fanshop v Nové Karolině pořádal podpisovou akci už popáté. Mezi fanoušky už dříve dorazili Marek Jankulovski, Martin Lukeš, Patrizio Stronati, Daniel Holzer, Martin Fillo, Václav Procházka, Jan Laštůvka a Nemanja Kuzmanovič.

„Jsme rádi, že se akce setkávají s takovým zájmem našich fandů. Chtěli jsme k nim dostat naše hráče trochu blíže a hlavně ti mladší si užívají, že se mohou tak zblízka potkat se svými idoly,“ prohlásil obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava Martin Rak.

44
Yevhenii
Skyba
22
Vít
Škrkoň
18
David
Planka
19
Filip
Šancl
8
Aboubacar
Traore
99
Vlasiy
Sinyavskiy
15
Václav
Jurečka
9
David
Buchta
5
Jiří
Boula
6
Karel
Pojezný
23
Martin
Jedlička
14
Samuel
Grygar
1
Viktor
Budinský
34
Abdullahi Ibrahim
Bewene
55
Artur
Musák
25
Dennis
Owusu
81
Matúš
Kmeť
21
Michal
Kohút
83
Roan
Nogha
2
Marek
Havran
11
David
Látal
42
Jiří
Míček
17
Michal
Frydrych
28
Filip
Kubala
24
Martin
Hrubý
12
Abdallah
Gning
16
Maksym
Dyachuk
7
Dantaye
Gilbert
95
Daniel
Holzer
37
Matěj
Chaluš