út 1.9.2020
Aktuální zprávy

Alois Grussmann se ujal manažerského postu

Alois Grussmann je oficiálně sportovním ředitelem Baníku. Jak bylo dopředu avizováno, do své funkce nastoupil 1. září, tedy dnes. Ale asi nepřekvapí, že do práce už se pustil s předstihem. Viděl obě ligová vystoupení Baníku, absolvoval už řadu schůzek.

Těším se, máme na čem pracovat,“ pravil Alois Grussmann stručně. S trenérem Lubošem Kozlem už pravidelně komunikuje, plánuje i schůzku s hráči. „S trenérem jsme v každodenní komunikaci. Po utkání v Kroměříži bych se chtěl v dalších dnech sejít se všemi hráči i s celým realizačním týmem,“ řekl Alois Grussmann, jenž chce své poznatky, kterých při sledování obou ligových duelů nabyl, svěřit nejdříve hráčům, a právě členům realizačního týmu.

Přestupní období nadále běží, takže ani Alois Grussmann nevylučuje, že se kádr Baníku ještě změní. „Budeme ale vycházet z kádru, který v Baníku nyní je. A z toho, jak se bude tým v následujícím období jevit,“ uvedl nový sportovní ředitel Baníku.

Alois Grussmann ví, že Baník není jen A-tým. „Tomu věnuju v současné době nejvíce pozornosti, ale chci poznat fungování celého klubu a komunikovat s trenéry a manažery všech úseků. Postupně je poznávám, ale nejde to hned, Baník je opravdu velký klub,“ dodal Alois Grussmann.

25
Jiří
Fleišman
1
Martin
Hrubý
33
Eldar
Šehić
7
Karel
Pojezný
0
Petr
Jaroň
5
Jiří
Boula
21
Jiří
Klíma
13
Daniel
Smékal
77
Gigli
Ndefe
29
Ladislav
Takács
9
David
Buchta
16
Jan
Laštůvka
26
Muhamed
Tijani
30
Jiří
Letáček
11
Nemanja
Kuzmanović
3
Muhammed
Sanneh
0
Petr
Jaroň
22
Filip
Kaloč
99
Ladislav
Almási
17
Michal
Frydrych
23
Jaroslav
Svozil
6
Daniel
Tetour
19
David
Lischka
18
Robert
Mišković