út 1.9.2020
Aktuální zprávy

Alois Grussmann se ujal manažerského postu

Alois Grussmann je oficiálně sportovním ředitelem Baníku. Jak bylo dopředu avizováno, do své funkce nastoupil 1. září, tedy dnes. Ale asi nepřekvapí, že do práce už se pustil s předstihem. Viděl obě ligová vystoupení Baníku, absolvoval už řadu schůzek.

Těším se, máme na čem pracovat,“ pravil Alois Grussmann stručně. S trenérem Lubošem Kozlem už pravidelně komunikuje, plánuje i schůzku s hráči. „S trenérem jsme v každodenní komunikaci. Po utkání v Kroměříži bych se chtěl v dalších dnech sejít se všemi hráči i s celým realizačním týmem,“ řekl Alois Grussmann, jenž chce své poznatky, kterých při sledování obou ligových duelů nabyl, svěřit nejdříve hráčům, a právě členům realizačního týmu.

Přestupní období nadále běží, takže ani Alois Grussmann nevylučuje, že se kádr Baníku ještě změní. „Budeme ale vycházet z kádru, který v Baníku nyní je. A z toho, jak se bude tým v následujícím období jevit,“ uvedl nový sportovní ředitel Baníku.

Alois Grussmann ví, že Baník není jen A-tým. „Tomu věnuju v současné době nejvíce pozornosti, ale chci poznat fungování celého klubu a komunikovat s trenéry a manažery všech úseků. Postupně je poznávám, ale nejde to hned, Baník je opravdu velký klub,“ dodal Alois Grussmann.

23
Jaroslav
Svozil
5
Adam
Jánoš
9
David
Buchta
30
Viktor
Budinský
24
Jan
Juroška
17
Muhammed
Sanneh
20
Jakub
Pokorný
12
Radovan
Murin
11
Nemanja
Kuzmanović
7
Ondřej
Chvěja
33
Ondřej
Kukučka
6
Daniel
Tetour
16
Jan
Laštůvka
25
Jiří
Fleišman
22
Filip
Kaloč
18
Tomáš
Zajíc
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
77
Gigli
Ndefe