po 20.2.2017
A-tým

Alexander Jakubov začíná znovu naplno s tréninkem

Zdá se, že rekonvalescence Alexandra Jakubova by mohla být u zdárného konce. Šestadvacetiletý útočník a druhý nejlepší střelec Fortuna národní ligy doléčil natržený stehenní sval a od lékařů dostal požehnání k návratu do plného tréninkového procesu.

Hrotový útočník, který na Bazaly přestoupil v zimním přestupovém okně z Varnsdorfu, se zranil v druhém lednovém týdnu na soustředění v Kroměříži. Na konci tréninku ho píchlo ve svalu a lékařská vyšetření odhalila trhlinu v zadním stehenním svalu, kterou musela zacelit pětitýdenní léčba a regenerace.

„Poslední kontrola u lékaře dopadla dobře. Cítím se v pořádku, můžu začít nabírat kondici,“ vysvětlil autor deseti podzimních druholigových gólů, který už s týmem odjel i na krátké soustředění do Nymburka.

Ve středočeském tréninkovém centru se ale nejprve začne připravovat individuálně. „Ještě úplně přesně nevím, kdy se zapojím do tréninků s mužstvem. Přece jen jsem více než měsíc naplno netrénoval, takže nejdříve ze všeho musím zapracovat na kondici. Ale už budu normálně chodit v Nymburce na trávu a doufám, že se co nejdříve dám i po fyzické stránce úplně dokupy,“ řekl Alexander Jakubov.

16
Jan
Laštůvka
9
David
Buchta
25
Jiří
Fleišman
77
Gigli
Ndefe
12
Radovan
Murin
22
Filip
Kaloč
11
Nemanja
Kuzmanović
24
Jan
Juroška
33
Ondřej
Kukučka
20
Jakub
Pokorný
30
Viktor
Budinský
18
Tomáš
Zajíc
7
Ondřej
Chvěja
5
Adam
Jánoš
23
Jaroslav
Svozil
17
Muhammed
Sanneh
6
Daniel
Tetour
91
Dyjan Carlos
De Azevedo