ne 20.6.2021
A-tým

Áčko začíná trénovat

Po třech týdnech volna se baníkovci vracejí na hřiště a do posilovny. Svěřenci Ondřeje Smetany a Jana Baránka, kterým kvůli reprezentačním povinnostem ještě schází kolega Tomáš Galásek, začnou letní přípravu v pondělí týdenním soustředěním v Kroměříži.

Na srazu se bude hlásit první letní posila Ladislav Almási, ale i navrátilci z hostování Ondřej Chvěja (Pohronie), Denis Granečný (Emmen), Roman Potočný (Zlín) a Muhamed Tijani (Třinec) a do týmu byli zařazeni i odchovanci Jaroslav Harušťák s brankářem Martinem Hrubým.

V kádru už naopak nejsou Martin Fillo (Zlín), Ondřej Šašinka a Daniel Holzer (oba Slovácko), Patrizio Stronati, který odcestoval na zdravotní testy do Maďarska, a Jakub Drozd s Radovanem Murinem, kteří by měli odejít na hostování do druhé ligy. Nezačne ani stoper Ondřej Kukučka, jenž je po operaci kolena a má před sebou dlouhou rekonvalescenci.


Aktuální kádr:

Brankáři: Jan Laštůvka, Viktor Budinský, Martin Hrubý

Obránci: Muhammed Sanneh, Jan Juroška, Gigli Ndefe, Jaroslav Svozil, Jakub Pokorný, Jaroslav Harušťák, Jiří Fleišman, Denis Granečný

Záložníci: Dyjan Carlos de Azevedo, David Buchta, Adam Jánoš, Filip Kaloč, Ondřej Chvěja, Daniel Tetour, Nemanja Kuzmanovič, Roman Potočný

Útočníci: Tomáš Zajíc, Daniel Śmiga, Ladislav Almási, Yira Sor, Muhamed Tijani

12
Radovan
Murin
99
Ladislav
Almási
13
Roman
Potočný
17
Muhammed
Sanneh
30
Viktor
Budinský
20
Jakub
Pokorný
22
Filip
Kaloč
66
Denis
Granečný
77
Gigli
Ndefe
8
Jaroslav
Harušťák
19
David
Lischka
25
Jiří
Fleišman
91
Dyjan Carlos
De Azevedo
16
Jan
Laštůvka
9
David
Buchta
21
Jiří
Klíma
24
Jan
Juroška
11
Nemanja
Kuzmanović
4
Yira
Sor
6
Daniel
Tetour
5
Adam
Jánoš
33
Ondřej
Kukučka
7
Ondřej
Chvěja
23
Jaroslav
Svozil
32
Lukáš
Budínský