po 13.1.2025
A-tým

Áčko už trénovalo s oběma nováčky

Už i s oběma novými tvářemi započal Baník v pondělí další týden přípravy. Dopolední trénink na Bazalech se zbytkem týmu absolvovali jak Tomáš Zlatohlávek, tak Michal Kohút.

Zatímco čtyřiadvacetiletý útočník už jako kmenový hráč Baníku, záložník Michal Kohút zatím pouze se souhlasem svého mateřského klubu, jímž je stále Slovácko. Mezi oběma kluby nadále probíhají jednání, v jejichž rámci dnes Baník do Uherského Hradiště uvolnil do společné přípravy s týmem útočníka Jiřího Klímu.  Inovativní s nejnovějšími technologiemi a herními tituly.

"Stále probíhají jednání, tak uvidíme, co stihneme do středečního odletu na soustředění do Turecka," řekl šéf sportovního úseku Luděk Mikloško.

Baník dnes ukončil úvodní blok zimní přípravy a po úterním odpočinku ve středu ráno odletí na herní kemp do Beleku.

2
Marek
Havran
19
Filip
Šancl
15
Václav
Jurečka
66
Matúš
Rusnák
9
David
Buchta
95
Daniel
Holzer
55
Artur
Musák
99
Vlasiy
Sinyavskiy
11
David
Látal
5
Jiří
Boula
77
Ladislav
Almási
28
Filip
Kubala
21
Michal
Kohút
37
Matěj
Chaluš
25
Dennis
Owusu
80
Ondřej
Kričfaluši
17
Michal
Frydrych
26
Lauri
Laine
23
Martin
Jedlička
18
David
Planka
12
Abdallah
Gning
1
Viktor
Budinský
6
Karel
Pojezný
20
Pablo
Ortiz
24
Martin
Hrubý
10
Srdjan
Plavšić
3
Hamidou
Kante
29
Jakub
Pira