FC Baník Ostrava Mistr ligy 1976 | 1980 | 1981 | 2004
FC Baník Ostrava

Baník oznamuje ceny permanentek

13.06.2018 | Redakce

Baník je připraven zahájit prodej permanentních vstupenek pro nadcházející sezonu. Už příští týden, přesněji od 18. června, si zájemci o permanentky budou moci zakoupit voucher, proti němuž budou později permanentky vydány. Klub se rozhodl zachovat pro permanentkáře přibližně stejnou cenu za jedno utkání, jako v minulé sezoně. Určité navýšení celkové ceny permanentní vstupenky je dáno vyšším počtem zápasů, které Baník vzhledem k novému hracímu modelu doma sehraje.

Jak známo, liga v nadcházejícím ročníku vyzkouší nový herní model. Vyplývá z něj, že každý tým sehraje v sezoně víc utkání, než tomu bylo doposud. Kolik domácích zápasů to nakonec bude, nelze dopředu určit. 

„Proto jsme vytvořili jakousi průměrnou hodnotu, o níž jsme cenu permanentní vstupenky navýšili tak, abychom permanentkářům zároveň pokud možno nezvýšili cenu za jedno domácí utkání. Rozhodli jsme se tak z několika důvodů. Mimo jiné i proto, že jsme chtěli tímto způsobem fanouškům vyjádřit poděkování za vydatnou podporu zejména v závěru uplynulé sezony, která se nám výsledkově nepovedla,“ uvedl Martin Rak, obchodní a marketingový ředitel FC Baník Ostrava, s tím, že jednorázové vstupné na domácí zápasy se měnit nebude.

Zájemci o permanentky si mohou přes server Ticketportal už od 18. června zajistit voucher. Ten si budou moci později (termín včas zveřejníme) vyměnit za klasické plastové permanentky.

Rezervace míst pro stávající držitele permanentek trvá do 30. června. Stávající držitele permanentních vstupenek se klub rozhodl finančně zvýhodnit. Všichni majitelé nových permanentek se navíc mohou těšit na benefity, jejichž výčet uvádíme níže.


CENY PERMANENTEK PRO SEZONU 2018/19

Sektor A (hlavní tribuna): 2.500,- Kč

Pro stávající držitele permanentek: 2.300,-Kč

Sektory B, C a D: 1.900,- Kč

Pro stávající držitele permanentek: 1.700,- Kč

Dětská: 500,- Kč

(dětské permanentní vstupenky a vstupenky se slevou ZTP budou k dostání na prodejních místech Ticketportalu a ve Fanshopu)


Jednorázové vstupné:

Sektor A: 250,- Kč

Sektory B, C a D: 150,- Kč

Pro šest vybraných duelů se zvýšenou atraktivitou (Sparta, Opava, Slavia, Plzeň, Olomouc, Karviná) bude platit vstupné 250,- Kč pro sektory B, C a D. 350,- Kč pro sektor A.


K permanentce náleží tyto benefity:

- Sleva 200 Kč pro stávající držitele zakoupené permanentky

- Jistota místa nejen na základní část Fortuna ligy, ale i na její nadstavbu, stejně jako případné zápasy MOL cupu

- Zvýhodněná cena na všechna utkání Fortuna ligy

- Zdarma případná utkání MOL Cupu

- Zdarma přátelská utkání hraná na domácím stadionu

- Zdarma domácí utkání juniorky

- Malý dárek při zakoupení nebo výměně za voucher

- Celosezónní sleva do Fanshopu ve výši 10 %

- Speciální promoakce ohlášené v průběhu sezony (extra slevy na vybrané věci atd.)

- Účast v hlavním poločasovém losování o sportovní zájezd, auto na víkend s plnou nádrží či podepsaný dres. Budou losováni jen držitelé permanentní vstupenky

Twitter
MW Dias
Radegast
Satum
VACUTEC MORAVIA, spol. s r.o.
AUTOBOND
Město Ostrava
Moravskoslezský kraj
CETRIS
ŠKODA VAGONKA a.s.
malang
Satos Prostějov a.s.
Solaris Bus
ha-vel
KAIMAN, s.r.o.
B of B cars s.r.o.
FORTUNA
×
Dnes v 15:30 | A-tým
FC Viktoria Plzeň
FC Baník Ostrava