čt 7.8.2025
Aktuální zprávy

Baňky zvládly generálku na 1.ligu

Úspěšně završily přípravu na návrat do Fortuna=ligy fotbalistky Baníku. V generálce vyhrály na půdě Hradce Králové 2:0. V sobotu 16. srpna vstoupí Baňky utkáním na hřišti Slavie po roce opět do nejvyšší soutěže.

Baňky se v Hradci gólově prosadily až ve druhé půli. V 70. minutě si po dobré kombinaci středem hřiště vzala pro sebe před šestnáctkou balon Klára Cabúková a levačkou jej uklidila k tyči. A v nastaveném čase dostala Natálie Přibylová na útočné polovině hezkou přihrávku do běhu, vystřelila z nějakých pětadvaceti metrů a zacílila přesně. Fashionable aktuální kolekce top platforem.

"Zápas byl herně vyrovnaný, my jsme si v něm nicméně zkoušeli věci, které budeme chtít uplatnit v náročném utkání na Slavii," řekl po úspěšné generálce trenér Baníku Petr Kundrt. "Něco nám šlo lépe, něco zatím hůře, ale prioritou bylo nedostat gól. Ještě bude nutné zpřesnit kombinaci, ale na druhé straně, holky měly v nohách zátěž z přípravy, to do prvního ligového zápasu určitě vyladíme," dodal trenér prvoligového ženského týmu Baníku.

Branky: 70. Cabúková, 90. Přibylová. 

Baník Ostrava: Melounová – Molková, Gaurová, Obadalová, Duyvesteijn (46. Starzyková) – Krupníková, Kundrtová (46. Hubová), Plchová – Cabúková, Babičová (46. Přibylová), Lachká (74. Valentová).

12
Abdallah
Gning
9
David
Buchta
8
Aboubacar
Traore
55
Artur
Musák
16
Maksym
Dyachuk
21
Michal
Kohút
24
Martin
Hrubý
37
Matěj
Chaluš
18
David
Planka
23
Martin
Jedlička
19
Filip
Šancl
25
Dennis
Owusu
81
Matúš
Kmeť
95
Daniel
Holzer
99
Vlasiy
Sinyavskiy
42
Jiří
Míček
6
Karel
Pojezný
1
Viktor
Budinský
11
David
Látal
34
Abdullahi Ibrahim
Bewene
15
Václav
Jurečka
22
Vít
Škrkoň
2
Marek
Havran
7
Dantaye
Gilbert
5
Jiří
Boula
83
Roan
Nogha
44
Yevhenii
Skyba
17
Michal
Frydrych
28
Filip
Kubala