st 25.6.2025
Juniorka aktuality

Béčko remizovalo na Slovácku

Remízou s prvoligovým Slováckem zahájilo zápasovou přípravu béčko Baníku. Hosty poslal na hřišti v Hluku do vedení Ogbu, ligista plichtu zachránil až v poslední minutě.

Baníkovci ještě dopoledne absolvovali tréninkovou jednotku na Bazalech, přesto náročný duel proti účastníkovi nejvyšší soutěže zvládli.

“Výborná zkušenost, hlavně pro mladé kluky z akademie, pro které to byl velký skok. Oba poločasy vyrovnané, druhý poločas jsme, myslím, byli i lepší. Vypracovali jsme si i dost šancí, ale také soupeř měl v první půlce situace, které mohl zakončit gólem. Na naší straně tam byly velmi dobré individuální výkony. Ligový soupeř vždy donutí hráče dostat ze sebe maximum. Zápas splnil účel, chtěli jsme, aby si zahráli všichni mladí kluci. Neděláme z toho žádné velké závěry, byla to součást tréninkového procesu a pro nás je důležité, abychom byli připraveni co nejlépe na úvod soutěže,” řekl kouč Josef Dvorník.

Výsledek: 

Slovácko - Baník B 1:1 (0:0)

Branky: 90. Kvasina - 85. Ogbu

Slovácko: Heča – Ndefe, Vaško, Trávník, Petržela, Kim, Havlík, Krmenčík, Reinberk, Juroška, Hamza. II. poločas: Fryšták - Stojčevski, Koscelník, Barát, Blahút, Novotný, Křišťan, Kosek, Kvasina, Daníček, De Azevedo.

Baník: Gergela (60. Moučka) - Říha (46. Měkota), Simerský (46. Temel), Jonathan (46. Kowalczyk) - Sirotek (46. Krupička), Nogha (46. Vlna), Šudák (46. Ogbu), Frýdl (46. Holaň), Žiška (46. Málek, 80. Dvořáček) - P. Jaroň (46. Nzanza, 80. Danladi), Šubert (46. Škrkoň)

95
Daniel
Holzer
21
Michal
Kohút
9
David
Buchta
77
Ladislav
Almási
80
Ondřej
Kričfaluši
25
Dennis
Owusu
19
Filip
Šancl
28
Filip
Kubala
18
David
Planka
29
Jakub
Pira
23
Martin
Jedlička
11
David
Látal
99
Vlasiy
Sinyavskiy
37
Matěj
Chaluš
24
Martin
Hrubý
5
Jiří
Boula
15
Václav
Jurečka
12
Abdallah
Gning
10
Srdjan
Plavšić
66
Matúš
Rusnák
1
Viktor
Budinský
20
Pablo
Ortiz
6
Karel
Pojezný
26
Lauri
Laine
2
Marek
Havran
55
Artur
Musák
3
Hamidou
Kante
17
Michal
Frydrych