st 20.9.2023
Aktuální zprávy

Baník míří za fanoušky do Orlové!

Fanoušci z Orlové, pozor! Náš klub pokračuje v návštěvách okolních měst a v rámci akce „Baník ve městech Baníku“ zamíří tentokrát za svými fanoušky právě do Orlové! Ve čtvrtek 21. září bude na Náměstí 28. října od 15 hodin otevřeno několik klubových stánků s připravenými aktivitami pro menší i větší fanoušky, ale hlavně: přijdou také tři hráči A-týmu a všem zájemcům budou rozdávat autogramy!

Akce „Baník ve městech Baníku“ se v uplynulých letech konala ve Frýdku-Místku a v Havířově, nyní přišla na řadu Orlová. „Plánujeme navštívit i další okolní města a stejně tak se budeme do některých zase znovu vracet. Víme dobře, že mnoho fanoušků máme mimo Ostravu a chceme jim vycházet víc naproti a být s nimi v intenzivnějším kontaktu,“ uvedl Matěj Šturala, PR a marketingový ředitel klubu.

„Máme radost, že se klub rozhodl přijet také k nám do Orlové, protože Baník k našemu městu neodmyslitelně patří,“ řekla starostka Orlové Lenka Brzyszkowská. „Pro děti je to jedinečná šance potkat se tváří v tvář s profesionálními fotbalisty, blíže poznat nejen Baník, ale také tento sport a kdo ví, třeba jsou mezi nimi další nadějní talentí, kteří budou v budoucnu reprezentovat naše město,“ dodala Lenka Brzyszkowská.

Kromě autogramiády hráčů A-týmu si fanoušci v Orlové budou při návštěvě stánků moci sami vyzkoušet některé fotbalové dovednosti, vytvořit si své vlastní choreo, nebo otestovat i své vlastní eSportové schopnosti. V rámci akce se také bude soutěžit o tři vstupenky na sobotní utkání Baníku se Zlínem.

19
David
Lischka
70
David
Fadairo
32
Paixao da Silva
Ewerton
30
Jiří
Letáček
26
Filip
Blažek
77
Gigli
Ndefe
15
Patrick
Kpozo
5
Jiří
Boula
24
Jan
Juroška
6
Daniel
Tetour
37
Matej
Madleňák
35
Jakub
Markovič
29
Ladislav
Takács
9
David
Buchta
11
Eldar
Šehić
99
Ladislav
Almási
12
Tomáš
Rigo
1
Martin
Hrubý
7
Karel
Pojezný
28
Filip
Kubala
13
Samuel
Grygar
4
Robert
Mišković
22
Filip
Kaloč
10
Matěj
Šín
17
Michal
Frydrych
21
Jiří
Klíma
20
Abdullahi
Tanko